خانه » فال روزانه 8 فروردین 1399

فال روزانه

فال روزانه 8 فروردین 1399

فال روزانه
4.7
(56)

فال روزانه آنلاین 8 فروردین 1399

فال فروردین

– فال روزانه در روز 8 فروردین 1399 برای متولدین فروردین ماه

با وجود اينکه اغلب شما آدم حساس و عاطفي هستيد اما امروز احساسات شخص ديگري است که يک موقعيت حساس را بوجود مي‌آورد. ممکن است آرزو کنيد که کاش ديگران بيشتر مراقب سخن گفتن خود باشند چرا که بعضي از حرف‌هاي آنان ممکن است براي تان مضر باشد. در ذهن شما راه‌هاي خوب و مناسبي وجود دارد  تا روابط تان را به تعادل هميشگي خود برگرداند. با اين حال زمانيکه ظاهر هر چيزي مشخص باشد شما راحت تر مي‌توانيد براي مشکلات تان راه حل مناسبي پيدا کنيد.


فال اردیبهشت

– فال روزانه در روز 8 فروردین 1399 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز بيش از روزهاي ديگر امکان اين را داريد که اهل عمل باشيد. روياهاي شما اهميت کمتري از کارهايتان ندارند اما شما بيشتر به فکر اين هستيد که چگونه آنها را حتما به تحقق برسانيد. چشمان تان را به افق دوردست بدوزيد. مهم نيست که چقدر مانع سر راه شما را گرفته است. تصميمات استوار شما يکي از عالي ترين نقاط قوت شماست. تمرکز کردن روي اهداف مي‌تواند بهترين ضمانت براي رسيدن به آنها باشد.


فال خرداد

– فال روزانه در روز 8 فروردین 1399 برای متولدین خرداد ماه

ممکن است امروز موضوع احساسي برايتان بوجود بيايد و شما احساس کنيد در پيشبرد اين شرايط ناشيانه رفتار مي‌کنيد. در اين موقعيت شما نبايد خود را زير سئوال ببريد. برعکس ممکن است شما در اين موقعيت کاملا از خودتان مطمئن باشيد. مسئله اين است که شما مي‌خواهيد اين جريان را در يک سطح معقول و منطقي نگاه داريد با اين حال احساسات ديگران هم در اين جريان دخيل مي‌شود. پايداري شما براي قوت و شدت اين جريان تنها اختلاف را افزايش مي‌دهد. بنابراين آرام باشيد و اجازه دهيد که فعل و انفعالات تان شما را به هر کجا مي‌خواهند ببرند. حتي اگر باعث شود احساس ناخوشايندي به شما دست دهد.


فال تیر

– فال روزانه در روز 8 فروردین 1399 برای متولدین تیر ماه

تمرکز شما امروز روي انجام دادن کارهايي است که قبلا قول آنها را داده بوديد و ممکن است به سختي کار کنيد تا جاييکه باعث شوىد سهوا دوستان تان را ناديده بگيريد. واي به حال کسي که سر راه شما بايستد چرا که آماج تمام نااميدي‌هاي شما خواهد شد مخصوصا اگر شما ندانيد که چگونه  بايد همه کارها را انجام دهيد. بهترين سياستي که مي‌توانيد اتخاذ کنيد اين است که کارها و پروژه‌هاي بزرگ تان را به وظايف کوچک تقسيم بندي کنيد و يکي را پس از ديگري انجام دهيد. تنها راه براي رسيدن به هدف تان اين است که گام‌هايي کوچک اما با تعمق و تامل بيشتر برداريد!


فال مرداد

– فال روزانه در روز 8 فروردین 1399 برای متولدین مرداد ماه

امروز يک نفر وارد زندگي تان مي‌شود و شما را تشويق مي‌کند که کار خيلي بزرگي انجام دهيد، اما کاملا واضح است که شما خودتان هم قبلا به اين موضوع فکر مي‌کرديد. متاسفانه برنامه‌هاي افراد ديگر با برنامه‌هاي شما خيلي منطبق نيست، بنابريان خارج شدن از مسير آنها راحت تر از قبول کردن حمايتشان است. البته راه بهتر اين است که ابتدا از کمک و همياري آنها تشکر کرده و بعد کاري که فکر مي‌کنيد بهتر است را انجام دهيد.


فال شهریور

– فال روزانه در روز 8 فروردین 1399 برای متولدین شهریور ماه

امروز بهرام يعني سياره بخت شما به بالاترين نقطه رسيده است، در حاليکه ژوپيتر مهربان هر موضوع کوچک و بي اهميت را تبديل به مقوله اي بزرگ و قابل بحث مي‌کند. اين يک جنگ براي طبيعي نگاه داشت مسائل است. شما حتي مي‌توانيد راحت ترين شغل‌ها را تبديل به کاري پيچيده با مسئوليت‌هاي تخصصي کنيد که يک تيم حرفه اي بايد از پس مديريت کردن آن بربيايند! اما شما بايد رفتار وکارهايتان را متعادل و منطقي گردانيد، پس بايد کنترل برنامه هاي روزانه تان در دست خودتان باشد.


فال مهر

– فال روزانه در روز 8 فروردین 1399 برای متولدین مهر ماه

شما امروز مي‌توانيد به اندازه اي هوشيار باشيد که ايده فوق العاده روشن و خالاقانه به ذهنتان تراوش کند. يا مي‌توانيد در بيان کردن افکارتان انقدر خودراي و مستبد باشيد که هيچ کس جدي تان نگيرد!! اما کاري که بايد انجام دهيد اين است که روش بينابين را در پيش بگيريد تا بتوانيد بدون اينکه ديگران فکر کنند همه چيز مي‌دانيد استعدادهاي خود را نشان بدهيد. گوش کردن به حرف ديگران نيز مي‌تواند شانس رسيدن به موفقيت را بيشتر کند.


فال آبان

– فال روزانه در روز 8 فروردین 1399 برای متولدین آبان ماه

امروز يادآوري يکي از خاطرات مربوط به گذشته ممکن است براي شما تبديل به موضوعي جالب شود، چراکه نگاه شما امروز متفاوت‌تر از قبل شده است. شايد دليلش اين باشد که شما امروز روياها و خاطرات خود را با رنگهاي روشن تر رنگ آميزي مي‌کنيد!! البته حالا پيدا کردن واقعيت به آن آساني که فکر مي‌کرديد نيست، پس درخلال اين روياهاي رنگارنگ به دنبال يافتن داستان واقعي باشيد.


فال آذر

– فال روزانه در روز 8 فروردین 1399 برای متولدین آذر ماه

شما امروز از مطرح کردن نيازها و افشا کردن دردلهايتان با يک دوست و يا همکار خيلي صميمي‌خجالت نمي‌کشيد. شما مي‌توانيد کاملاً رک حرفهايتان را بزنيد و اين موضوع اطرافيانتان را شگفت زده خواهد کرد، اما وقتي با لحن صميمي ‌و خودماني با آنها صحبت مي‌کنيد آنها نيز با کمال ميل به حرفهاي شما گوش مي‌دهند. اطلاع پيدا کردن از مرزهايي که ديگران براي خود تعيين کرده اند امروز به راحتي حاصل نمي‌شود، ولي لازم است که حتماً اين کار را بکنيد.


فال دی

– فال روزانه در روز 8 فروردین 1399 برای متولدین دی ماه

متوقف کردن برنامه‌هاي پرمشغله تان هم اکنون ايده اي مناسب است، براي اينکه شايد شما نتوانيد به همه آنها برسيد. تا موقعي که برنامه‌هاي جاه طلبانه داشته باشيد فقط اعصاب خود را خراب تر خواهيد کرد. پس زماني را در آرامش و سکوت مطلق سپري کنيد تا از دست سردردهايتان راحت شويد. با وجود اينکه ماه در سومين خانه شما قرار دارد بهتر است به جاي هدر دادن انرژي خود آن را ذخيره کنيد.


فال بهمن

– فال روزانه در روز 8 فروردین 1399 برای متولدین بهمن ماه

شما براي تمام کردن يک پروژه که بارها و بارها آن را به تاخير انداخته بوديد، تحت فشار قرار گفته ايد. امروز همه بهانه‌هايتان تمام شده است!! ولي اين دليل نمي‌شويد که بپريد و اين کار را انجام دهيد! گاهي اوقات طفره رفتن از يک کار به خاطر اهداف ديگر صورت مي‌گيرد. اما حالا اينگونه نيست؛ شما فقط دلتان مي‌خواهد يک بار ديگر اين پروژه را از برنامه کاريتان حذف کنيد!


فال اسفند

– فال روزانه در روز 8 فروردین 1399 برای متولدین اسفند ماه

شما امروز فکر مي‌کنيد که مي‌توانيد به سرعت تمام کارهايتان را انجام داده و بعد هم مي‌توانيد استراحت کنيد. ولي متأسفانه شما نمي‌توانيد دقيقاً حدس بزنيد که انجام دادن تمام کارهايتان چقدر زمان مي‌برد. بايد مطمئن شويد که به اندازه کافي وقت داريد؛ چرا که اگر کارهايتان را ناتمام رها کنيد و بعد بفهميد که کارهاي زيادي براي انجام دادن داريد اصلاً نمي‌توانيد از روزتان لذت ببريد.


به این فال امتیاز بدید

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین 4.7 / 5. تعداد آرا : 56

هنوز کسی رای نداده...