خانه » فال روزانه 7 آذر 1399

فال روزانه

فال روزانه 7 آذر 1399

فال روزانه
4.5
(64)

فال روزانه آنلاین 7 آذر 1399

فال فروردین

– فال روزانه در روز 7 آذر 1399 برای متولدین فروردین ماه

شما امروز کاملا خوش بين هستيد، اما اگر فرد ديگري فکر کند که شما خيلي هم واقع‌بين نيستيد با او لجبازي خواهيد کرد. حقيقت اين است که شما در فکر اين هستيد که مشکلات جدي و مهم را تجزيه و تحليل کنيد، اما اهداف شما آنقدر بزرگ هستند که نمي‌توانيد آن تصوري که ديگران ازتان انتظار دارند را برآورده سازيد. از ايده‌هاي خود دفاع نکنيد؛ فقطبا ايمان و اعتقاد کامل عمل گرا باشيد.


فال اردیبهشت

– فال روزانه در روز 7 آذر 1399 برای متولدین اردیبهشت ماه

هم اکنون وارد شدن به يک رابطه دوستانه جديد مزاياي خيلي زيادي براي شما دارد. اما گر به جزئيات بي توجه باشيد، کارهاي خيلي ارزشمند شما ضايع خواهد شد. فضايي خيلي رمانتيک که همه چيز رويايي به نظر مي‌رسد ايجاد نکنيد. داشتن افکار مثبت معجزه آسا خواهد بود، اما اين افکار نمي‌تواند جايگزيني براي کارها و مسئوليت‌هاي به حساب بيايد! پس پاهايتان بايد روي زمين باشد و واقع بين باشيد.


فال خرداد

– فال روزانه در روز 7 آذر 1399 برای متولدین خرداد ماه

شما و دوست‌تان امروز تصميم مي‌گيريد که هر دو و با کمک يکديگر رابطه‌تان را بهتر کنيد و اين دوستي کهنه و قديمي‌احساس تازه‌اي به شما مي‌دهد. شايد هم فرد جديدي وارد زندگي‌تان شود و شما را تحت تاثر قرار دهد که محيطي خاص براي خود خلق کنيد. هر کدام از اين اتفاق‌ها بيفتد، بهترين کار اين است که کمي‌‌از روياپردازي بيرون آمده و به واقعيت نزديک شويد. در اين صورت در زندگي‌تان مجزه رخ مي‌دهد!


فال تیر

– فال روزانه در روز 7 آذر 1399 برای متولدین تیر ماه

مشكلات اخيري كه برايتان به وجود آمده مجبورتان كرده ثبات قدم بيشتري داشته باشيد، درحاليكه شما خواهان تغيير كردن بوديد. متاسفانه اگر شما سعي كنيد راه حلي براي اين مشكلات لاينحل پيدا كنيد، بيشتر نااميد خواهيد شد. باوجود اينكه امروز خيلي دوست داريد چيزهاي جديدي به دست بياوريد، ولي اول از همه بايد به خاطر چيزهايي كه تابحال در زندگي‌تان داشته‌ايد شكرگزار باشيد.


فال مرداد

– فال روزانه در روز 7 آذر 1399 برای متولدین مرداد ماه

شما روزهاي نسبتا سختي را پشت سر گذاشته‌ايد و هم اكنون در حال استراحت كردن مي‌باشيد. امروز شما به جاي جستجو كردن در احساسات عميقتان بيشتر دوست داريد موقعيت خود را ثابت نگه داريد و اين كار باعث آسايش و راحتي اطرافيان‌تان نيز به مي‌شود. فقط حواستان را جمع و چشم‌هايتان را باز كنيد، چون ممكن است اين روزها خيلي زياد پول خرج كنيد.


فال شهریور

– فال روزانه در روز 7 آذر 1399 برای متولدین شهریور ماه

امروز شما خيلي حساس شده‌ايد، ولي درست نيست كه احساسات خود را انكار كنيد. در حقيقت حالا كه شما احساس دلتنگي مي‌كنيد، ممكن است ارتباط خود را به طور كامل با همكاران و دوستان‌تان نيز قطع كنيد. اما شما نمي‌توانيد كاري براي اين تنهايي‌تان بكنيد؛ اين مشكل تا چند روز آينده خود به خود برطرف مي‌شود. در عوض به دنبال راه‌هايي براي سرگرم كردن خودتان باشيد.


فال مهر

– فال روزانه در روز 7 آذر 1399 برای متولدین مهر ماه

شما هم اکنون نسبت به افراد ديگري که در زندگي‌تان وجود دارند خيلي قدرشناس هستيد، چراکه بدون آنها زندگي شما خيلي کسل کننده خواهد بود. به خصوص امروز آنها مي‌توانند با فعاليت‌هاي و بحث‌هاي جالب به زندگي تان جلوه تازه‌اي ببخشند. اگر شما خيلي هم نمي‌خواهيد در مرکز توجه باشيد و مي‌خواهيد فعاليت‌هايتان را کمتر کنيد، اما اگر منعطف‌تر باشيد و با آنها همراه شويد خوشحال‌تر خواهند شد.


فال آبان

– فال روزانه در روز 7 آذر 1399 برای متولدین آبان ماه

شما دوستي‌ها و روابط خود را خيلي جدي گرفته‌ايد و امروز هم با وجود پلوتو در خانه يازدهم يعني خانه ارتباطات تشويق‌تان مي‌كند تعهداتي كه به افراد مورد علاقه‌تان داده‌ايد را دوباره بررسي كنيد. البته اين تعهدات ارتباطي به تعهدات عاطفي و احساسي شما ندارد، بلكه مربوط به همكلاسي‌ها و يا همكاران‌تان مي‌باشد. شما الان نبايد زياد از آنها توقع داشته باشيد، براي اينكه شور و اشتياق زيادتان ممكن است آنها را از شما دور كند. شما بايد راهي مناسب براي بروز دادن احساسات خود پيدا كنيد.


فال آذر

– فال روزانه در روز 7 آذر 1399 برای متولدین آذر ماه

شما امروز به خصوص اگر اعتقاد داشته باشيد که چيزهاي خيلي زيادي داريد که به خاطرشان شکر گزار باشيد، احساس خيلي خوبي خواهيد داشت. شما آنقدر به آينده خود خوش بين هستيد که تا اندازه‌اي در برنامه‌ريزي‌هاي خود نامرتب و بي نظم عمل مي‌کنيد. به جاي اينکه آينده‌تان را بر پايه خيالات واهي بسازيد، مطمئن شويد که استراتژي‌هايتان بر اساس واقعيت هستند.


فال دی

– فال روزانه در روز 7 آذر 1399 برای متولدین دی ماه

اگرچه شما فرد آينده نگري هستيد، اما ظاهراً نمي‌توانيد از وقت‌هاي آزاد خود استفاده كرده و به مسافرت يا پيك نيك برويد. شايد الان وقت اين فرا رسيده كه بفهميد ديگران مي‌توانند براي مدتي بدون شما و به تنهايي خودشان از پس كارها بربيايند. حتي اگر براي اين كار مجبور شويد با يكي از همكارانتان بحثي جدي داشته باشيد، بدانيد كه اگر فقط يك بار بهشان بگوييد كه نياز به استراحت داريد مي‌توانيد نظر موافق آنها را جلب كنيد.


فال بهمن

– فال روزانه در روز 7 آذر 1399 برای متولدین بهمن ماه

امروز خيلي خوش بين و خوشحال هستيد و ديگران بهتان توجه مي‌کنند. شما نيز خيلي راحت با آنها ارتباط برقرار مي‌کنيد، براي اينکه خودتان هم دوست داريد در کانون توجه ديگران باشيد. شما به خاطر اينکه لحظات به يادماندني با دوستان‌تان داشته باشيد، ترجيح مي‌دهيد دوستي‌هايتان در خفا و به دور از چشم مردم باشد. اين کار از نگراني‌هايي که در جمع‌هاي شلوغ به وجود مي‌آيد جلوگيري مي‌کند.


فال اسفند

– فال روزانه در روز 7 آذر 1399 برای متولدین اسفند ماه

با وجود اينکه امروز براي بيشتر مردم روز تعطيل به حساب مي‌آيد، ولي شما مي‌خواهيد زندگي خود را از نظر حرفه‌اي مورد بررسي قرار دهيد. موضوع شغلي شما حتي در شام‌هاي روزهاي تعطيل نيز بحث داغي خواهد بود. از تصميم گيري نهايي و برنامه‌ريزي‌هاي جزئي نترسيد. فقط براي خودتان فضاي خيلي بزرگي ترسيم کنيد که هر چيزي امکان پذير باشد. هم اکنون بزرگترين محدوديت‌ها ساخته و پرداخته ذهن خودتان هستند.


به این فال امتیاز بدید

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین 4.5 / 5. تعداد آرا : 64

هنوز کسی رای نداده...