خانه » فال روزانه 6 مرداد 1399

فال روزانه

فال روزانه 6 مرداد 1399

فال روزانه
4.6
(63)

فال روزانه آنلاین 6 مرداد 1399

فال فروردین

– فال روزانه در روز 6 مرداد 1399 برای متولدین فروردین ماه

امروز چيزهايي در حال تغيير كردن است و شما كاملاً نمي‌توانيد بفهميد كه آن چيزها چيست. شما مي‌توانيد با ناراحتي روزهايي را به ياد بياوريد كه به خاطر طرز فكر مردم ديگر محدود شده بوديد و هنوز هم همكاران و شريكان شما آن طور كه انتظار داريد نيستند. به جاي اينكه بخواهيد اين دو موقيعت را با مقايسه كنيد، در لحظه حال زندگي كنيد و تمرينهايتان را بدون هيچ قضاوتي دنبال كنيد.


فال اردیبهشت

– فال روزانه در روز 6 مرداد 1399 برای متولدین اردیبهشت ماه

اگر امروز كارهايتان خيلي كند پيش مي‌رود زياد ناراحت نشويد. فقط در حالي كه سرعت خودتان را بيشتر مي‌كنيد از كار كردن نيز لذت ببريد. اگر شما سعي كنيد كه خيلي سريع برنامه‌هايتان را مرتب كنيد ممكن است نااميد بشويد، براي اينكه در عين حال كه احساس خستگي مي‌كنيد انرژيتان نيز تحليل مي‌رود. در حال حاضر سعي كنيد كه نكات مبهم را براي خود از بين ببريد تا همه چيز خوب به نظر برسد؛ شما بعداً هم مي‌توانيد به كارهايتان برسيد.


فال خرداد

– فال روزانه در روز 6 مرداد 1399 برای متولدین خرداد ماه

شما برنامه‌هاي بزرگي در سرتان مي‌پرورانيد. مثل اينكه به سرزمين روياها سفر كرده‌ايد. اما امروز واقعيات روزمره زندگي مانع روياپردازي‌هاي شما مي‌شود. اجازه ندهيد كه دوباره اين اتفاق بيفتد. اگر فكر مي‌كند كه مي‌توانيد اين روياها را به واقعيت تبديل كنيد اشتباه كرده‌ايد براي اينكه به اندازه كافي زحمت نكشيده‌ايد.


فال تیر

– فال روزانه در روز 6 مرداد 1399 برای متولدین تیر ماه

شايد اين روزها شما دوست داشته باشيد كه رابطه نزديكتري با افراد خانواده‌تان داشته باشيد. ممكن است شما فكر كنيد كه در تصميم‌گيري‌هايتان شكست خورده‌ايد، براي اينكه زندگي طبق انتظارات شما پيش نمي‌رود. اما مقايسه كردن آرزوهاي قبلي‌تان با واقعيت حاضر كار اشتباهي است؛ اين دو مقوله كاملاً با هم متفاوتند. زندگي كردن در زمان حال بهتر از سفر كردن در گذشته است.


فال مرداد

– فال روزانه در روز 6 مرداد 1399 برای متولدین مرداد ماه

شما امروز مي‌توانيد خيلي پر‌انرژي و فعال باشيد، اما از نظر فكري زياد خوش‌بين نيستيد. شما مي‌دانيد كه لازم است خود را به سمت جلو هل بدهيد؛ و به خاطر همين ظاهراً خودتان را خوشحال نشان مي‌دهيد. وقتي به گذشته فكر مي‌كنيد، احساس مي‌كنيد كه قايق‌هاي نجات خود را از دست داده‌ايد و اين موضوع باعث نااميديتان شده است. شما بايد از فكر كردن به گذشته دست برداريد، فقط در اين صورت است كه مي‌توانيد واقعاً شادي را تجربه كنيد.


فال شهریور

– فال روزانه در روز 6 مرداد 1399 برای متولدین شهریور ماه

امروز تفكرات فلسفي مي‌توانند شما را به دور دستها ببرنند، ولي برايتان لازم است كه مثبت انديشي خود را تقويت كنيد. قبول كردن يك مسئوليت جديد برايتان مفيد است، به خصوص اگر هم داراي جنبه‌هاي مادي و هم معنوي باشد. يوگا، فعاليتهاي هنري و مسابقات ورزشي به رشد شما كمك مي‌كنند.


فال مهر

– فال روزانه در روز 6 مرداد 1399 برای متولدین مهر ماه

شما اعتقاد داريد يكي از مسيرهايي كه براي تمام كردن كارهايتان بايد طي كنيد به روابطتتان بستگي دارد. درحال حاظر شما كارهايي كه بايد انجام دهيد را تجزيه و تحليل مي‌كنيد، اگر مشا براي خود اهداف كوتاه مدت تعيين كرده باشيد مي‌توانيد به مقصد برسيد. به جاي اينكه در شك و بدبيني سير كنيد، از جملاتي مثل «من مي‌توانم» و «بايد اين كار را بكنم» استفاده كنيد.


فال آبان

– فال روزانه در روز 6 مرداد 1399 برای متولدین آبان ماه

شما اين روزهاي در خانه‌تان احساس كمبود مي‌كنيد. اين احساس مي‌تواند بازتاب يكي از اتفاقاتي باشد كه در دوران كودكيتان اتفاق افتاده است. براي مثال ممكن است شما آرزوي داشتن همسر، فرزند، خانواده و يا يك سگ خانگي را داشته باشيد. روياپردازي و آرزو كردن مي‌تواند برايتان مفيد باشد، اما شما نبايد آنها را با واقعيت اشتباه بگيريد و بايد در زمان حال زندگي كنيد تا شاد باشيد.


فال آذر

– فال روزانه در روز 6 مرداد 1399 برای متولدین آذر ماه

امروز خواهر و برادرانتان و يا دوستان نزديكتان مي‌توانند براي شما گرفتاري درست كنند. با وجود اين اگر اين مشكلات موقتي باشند برايتان بهتر كه بهشان رسيدگي كنيد. نگراني‌هايتان به خاطر مسائلي كه مستقيماً به شما مربوط نمي‌شود مي‌تواند به شما انگيزه بدهد كه به مشكلات حل نشده خودتان هم توجه كنيد. ولي اكنون زمان مناسبي براي مطرح كردن مشكلات خود و پيجيده‌تر كردن اوضاع نيست.


فال دی

– فال روزانه در روز 6 مرداد 1399 برای متولدین دی ماه

فكر و خيالات شما مانع از رسيدنتان به مقصود دلخواه شده است و امروز شما هر كاري كه انجام مي‌دهيد فكر مي‌كنيد مطابق با با انتظاراتتان نبوده است. امروز برايتان مفيدتر است كه راه و روشهاي شخصيتان را امتحان كنيد تا محركهايي كه باعث رسيدن شما به موفقيت مي‌شوند را بهتر بشناسيد. درنهايت شما به مقصود خود خواهيد رسيد.


فال بهمن

– فال روزانه در روز 6 مرداد 1399 برای متولدین بهمن ماه

شايد شما امروز نتوانيد خواب ناراحت كننده‌اي كه ديشب ديده‌ايد را به ياد بياوريد. اما به راحتي در مورد خود قضاوت كرده و خودتان را  دست كم مي‌گيريد. اين حس ريشه در دوران كودكي شما دارد، زماني كه يكي از والدينتان، معلمتان يا يكي از دوستانتان به شما حرفي زده است كه دلتان نمي‌خواسته آن را بشنويد. قبول داشتن خود به معناي اين است كه نقص‌هاي خود را بشناسيم ولي به آنها فكر نكنيم. يك بار كه اين كار را بكنيد شك و بدبيني‌تان برطرف شده و اعتماد به نفستان نيز بيشتر مي‌شود.


فال اسفند

– فال روزانه در روز 6 مرداد 1399 برای متولدین اسفند ماه

شما ارتباط زياد بين توانايي‌هاي بشري و كارهايي كه انجام مي‌دهيم را درك كرده‌ايد. هم اكنون روياهاي شما كاملاً زنده هستند، و وقتي به واقعيت تبديل مي‌شوند وضوحشان نيز بيشتر مي‌شود. به جاي اينكه وقتتان را صرف فكر كردن به اتفاقات بدي كه در زندگي و در خانواده‌تان افتاده است بكنيد، بر روي كارهايي كه مي‌توانيد انجام دهيد تمركز كنيد. و به  جاي اينكه تلاش كنيد چيزهايي كه قابل تغيير نيستند را تغيير بدهند، چيزهايي را كه مي‌توانيد اصلاح كنيد.


به این فال امتیاز بدید

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین 4.6 / 5. تعداد آرا : 63

هنوز کسی رای نداده...