خانه » فال روزانه 4 اسفند 1398

فال روزانه

فال روزانه 4 اسفند 1398

فال روزانه
0
(0)

فال روزانه آنلاین 4 اسفند 1398

فال فروردین

– فال روزانه در روز 4 اسفند 1398 برای متولدین فروردین ماه

امروز روز تعطيلي شماست حتي اگر کاري براي انجام دادن داشته باشيد اما دنبال راهي هستيد که دوستان تان را نيز درگير کار کنيد. خوشبختانه شما اين کار را آنقدر خوب انجام مي‌دهيد که براي ديگران خوشايند به نظر مي‌رسد و از رهبري شما استقبال مي‌کنند. واقعا مهم نيست که چه کاري انجام مي‌دهيد؛ اين کار يک همدلي تقسيم شده است که امروز را تبديل  به يک روز به ياد ماندني مي‌کند.


فال اردیبهشت

– فال روزانه در روز 4 اسفند 1398 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما قادريد که در حدود اختيارات خود فرمان دهيد و اين باعث مي‌شود ديگران به شما به عنوان راهنماي راه خود نگاه کنند. به هر حال فقط چون ديگران شما را به چشم يک انسان بلند مرتبه مي‌بينند به معني اين نيست که بخواهيد مسئوليت‌هاي بيشماري قبول کنيد و به خوبي هم بتوانيد از عهده آنها برآييد. شما درباره تصميماتي که بايد بگيريد زياد مطمئن نيستيد اما نگراني اوضاع را بهتر نمي‌کند. فقط سعي کنيد تا آنجا که درتوان داريد و با استفاده از اطلاعاتي که بدست آورده ايد بهترين تصميم را بگيريد.


فال خرداد

– فال روزانه در روز 4 اسفند 1398 برای متولدین خرداد ماه

امروز بسيار راحت مي‌توانيد براي آينده برنامه ريزي کنيد اما اگر بخواهيد ديگران را نيز درگير کنيد اين کار ديگر زياد آسان نيست. شايد شما در نظر داشته باشيد که دوستان تان را نيز در اين قضيه دخالت دهيد اما اين کار بسيار سخت تر از آن است که فکر مي‌کنيد. به نظر مي‌رسد فقط ديگران را دور هم جمع مي‌کنيد و به  جايي نمي‌رسيد. پس عاقلانه ترين کار اين است که شخصي را که از اين جريان بي اطلاع است را ترک کرده و خود به تنهايي به پيش برويد.


فال تیر

– فال روزانه در روز 4 اسفند 1398 برای متولدین تیر ماه

ممکن است شما يک تعارض گرايشي – اجتنابي نسبت به نزديک ترين دوست يا يکي از شرکاي صميمي‌خود داشته باشيد. شما مي‌خواهيد که يك دوستي و شراکت عميق تر و نزديک تر داشته باشيد. اما براي‌تان سخت است که شروع كنيد و آسيب پذيري تان را نشان دهيد. اگر هميشه از ضربه خوردن بترسيد هيچ وقت در زندگي تان موفق نخواهيد شد. بيان کردن احساسات بدون اينکه بخواهيد به نتيجه‌اي برسيد باعث مي‌شود استرس از وجود تان دور شود و به شما اجازه مي‌دهد که به سکوت و سکون باقي مانده در وجودتان غلبه کنيد.


فال مرداد

– فال روزانه در روز 4 اسفند 1398 برای متولدین مرداد ماه

شما اکنون به روابط تان اميدوار هستيد اما ممکن است هنوز احساسات تان در نوسان باشد چرا که ماه به هفتمين خانه از “شرکا” شما وارد مي‌شود. شما احتمالا بيش از حد نسبت به نتايج دل کندن و رها سازي حساس هستيد. بنابراين اگر شخصي کاري انجام داد و شما را در آن دخالت نداد موضوع را بيش از حد شخصي نکنيد و تصميم نگيريد که دوستي تان را بهم بزنيد. به دوستان تان آزادي دهيد  و در عين حال به آنها اعتماد داشته باشيد همانطور که دوست داريد آنها نسبت به شما همين رفتار را داشته باشند.


فال شهریور

– فال روزانه در روز 4 اسفند 1398 برای متولدین شهریور ماه

اگرچه ممکن است در اوايل روز احساس پريشاني و آشفتگي داشته باشيد اما متمركز شدن روي کارهاي روزمره مي‌تواند براي فراموش کردن استرس و نگراني مفيد باشد و به شما کمک کند تا درطول روز فکرتان مشغول باشد. اما اين کار اکنون براي شما آسان نيست چرا که مي‌توانيد فرصت‌هايي را که در اختيار داريد ببينيد و مجبور به پذيرش بعضي از تغييرات غير قابل اجتناب باشيد. افکارتان را به لحظه حال برگردانيد چرا که اينجاست که اتفاقات واقعي رخ مي‌دهد. آينده به وقت خودش خواهد آمد.


فال مهر

– فال روزانه در روز 4 اسفند 1398 برای متولدین مهر ماه

شما مي‌توانيد امروز سرزنده و با نشاط باشيد و خودجوش بودن به فريبندگي تان مي‌افزايد. شما احتمالا اکنون بيش از هميشه اجتماعي هستيد و اين از اعتماد به نفس بالاي شما سرچشمه مي‌گيرد. خوشبختانه ونوس بازيگوش و با نشاط در هفتمين خانه از “روابط” شما تمرکز شما را پرداختن به خودتان از بين ببرد و توجه شما را به کسي جلب کند که براي شما نقش آيينه‌اي از تمايلات تان را بازي مي‌کند.


فال آبان

– فال روزانه در روز 4 اسفند 1398 برای متولدین آبان ماه

ممکن است امروز به دليل تجمع تعداد زيادي از سياره‌هايي در نشان تان برايتان بسيار سخت باشد که به احساسات خود اعتماد کنيد. ولي ديگران از اين تجمع نجومي‌بيشترين استفاده را مي‌کنند و اوقات بهتري دارند. اما شما با صداي سرکش دروني خود که به شما يادآوري مي‌کند چگونه زندگي تان را نامتعادل کنيد درگير هستيد. شما به خودتان اجازه مي‌دهيد که عقل تان به قلب تان دستور دهد که چه کار بايد بکنيد. ناديده گرفتن آرزوهايي که اين روزها داريد کار جالبي نيست. پس قبل از اينکه حرکت تان را شروع کنيد اول خوب  فکر کنيد.


فال آذر

– فال روزانه در روز 4 اسفند 1398 برای متولدین آذر ماه

احتمالا امروز دوستان تان به سختي باور مي‌کنند که شما واقعا احساس خوبي داريد. آنها فکر مي‌کنند در پشت اين خنده‌هاي ظاهري شما چيزي در تاريکي کمين کرده است. خوشبختانه آنها ممکن است اشتباه کنند. با اين وجود موضوعات عميق و دروني به سطح مي‌آيند و سرانجام احساس خودارزشي شما را تخمين مي‌زند. درباره اينکه ديگري درباره شما چه فکري مي‌کند نگران نباشيد؛‌ فقط خودتان باشيد.


فال دی

– فال روزانه در روز 4 اسفند 1398 برای متولدین دی ماه

احتمالا شما براي خودتان حد و مرز مالي تعيين کرده‌ايد و اکنون کاري انجام نداده ايد که باعث درک بيشتر شما از تصوير مالي شود. حتي ساده ترين تصميم درباره اينکه چيزي بخريد که مورد نياز شماست باعث بوجود آمدن يک سري اتفاق مي‌شود و درک و فهم شما را بالا مي‌برد که شما مي‌فهميد که يک منبع بي پايان پول نداريد. امروز ايده آشکار ساختن فراواني اموال خود ممکن است براي تحقق يافتن اسان تر باشد به جاي اينکه واقعا آنقدر که مي‌خواهيد داشته باشيد.


فال بهمن

– فال روزانه در روز 4 اسفند 1398 برای متولدین بهمن ماه

امروز براي تان سخت است تاثيري که بر روي اطرافيان تان داريد را ببينيد به هر حال بسيار مهم است که قبل از اينکه کاري انجام دهيد که بعدا پشيمان شويد به عواقب آن خوب بينديشيد. حتي اگر نيات شما خوب باشد باز هم ممکن است رفتار عجيبي داشته باشيد  و آنهايي که از شما حمايت مي‌کنند را آزار دهيد. اما اگر اين طور به نظر مي‌رسد که شما خودتان را عقب نگاه داشته‌ايد احتمالا شخصي به شما مشکوک مي‌شود. بهترين راه حل اين است كه از قدرت خود آگاه باشيد و زمانيکه لازم است از اين توانايي خود بهترين بهره را ببريد.


فال اسفند

– فال روزانه در روز 4 اسفند 1398 برای متولدین اسفند ماه

امروز ممکن است آنقدر مجذوب روياهاي خود شويد که فراموش کنيد به دنياي زميني برگرديد. مسلما يک روز تعطيل براي سلامت شما خوب است اما فکر نکنيد که قادر خواهيد بود مسئوليت‌هاي روزانه خود را ناديده بگيريد. طرح ريزي يک راه فرار موقتي ايده خوبي است. به ياد داشته باشيد؛ رييس خودبودن خيلي بهتر از اين است که منتظر ديگري شويد تا به عنوان يک قهرمان به کمک تان بيايد.


به این فال امتیاز بدید

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین 0 / 5. تعداد آرا : 0

هنوز کسی رای نداده...