خانه » فال روزانه 30 مرداد 1399

فال روزانه

فال روزانه 30 مرداد 1399

فال روزانه
4.6
(63)

فال روزانه آنلاین 30 مرداد 1399

فال فروردین

– فال روزانه در روز 30 مرداد 1399 برای متولدین فروردین ماه

وقتي که شما در خفا به جستجو و کاوش مشغول مي‌شويد، مسائل احساسي خودشان را نشان مي دهند. شما معمولاً براي اينکه در موقعيتي قرار نگيريد که احساس ضعيف بودن بکنيد روش خود را عوض نمي کنيد. چون شما ترجيح مي دهيد با مشکلاتي برخورد کنيد که خيلي سريع بتوانيد آنها را حل کنيد. اکنون اصلاً لزومي ندارد چيزي را ثابت کنيد؛ فقط با وضعيت دشواري که برايتان پيش آمده واقع بينانه تر رفتار کنيد.


فال اردیبهشت

– فال روزانه در روز 30 مرداد 1399 برای متولدین اردیبهشت ماه

اطرافيان شما امروز مي توانند با شما بيش از حد احساس نزديکي کنند تا جايي که آنها به راحتي احساساتشان را براي شما بازگو مي کنند و اين موضوع تا حدي شما را ناراحت کرده است. شما ترجيح مي دهيد که از هيجان دوري کنيد، اما اين صحبتها به طور ناگهاني شروع مي شوند و خيلي سريع هم تشديد مي شوند. ونوس سياره بخت شما اکنون در جستجوي لذتهاي ساده است، اما به نظر مي رسد که اگر شما هيچ کاري انجام ندهيد گرفتاري ها کمتر شود. نشان دادن علاقه خود به آنها مي تواند در رفع گرفتاري هايشان مؤثر باشد.


فال خرداد

– فال روزانه در روز 30 مرداد 1399 برای متولدین خرداد ماه

الان زمان اين رسيده که شما شيوه ارتباطي جديدي مثل سکوت کردن را برگزينيد. متأسفانه ساکت بودن هميشه براي شما کار سختي بوده است و امروز هم هيچ استثنااي وجود نداردو اکنون هم هرچقدر که شما بيشتر حرف بزنيد احساساتان لجام گسيخته تر مي شوند؛ براي اينکه آروزها وقتي که افشا بشوند با مانع مواجه مي شوند. در اين جور مواقع نبايد شکست  و ناکامي هاي خودتان را به گردن ديگران بيندازيد.


فال تیر

– فال روزانه در روز 30 مرداد 1399 برای متولدین تیر ماه

در حال حاضر عطارد انديشمند در نشانه شما قرار گرفته است و شما هم بيشتر از هميشه به فکر فرو مي رويد؛ اما امروز کمي هم وسوسه شده ايد تا ايده هاي خودتان را با يک نفر ديگر در ميان بگذارد. اگر شما به برداشت هاي خودتان اطمينان داريد ول از ترس اينکه به آروزهاي قلبي تان بي اعتنايي شود شايد نخواهيد در حين صحبت آسيب پذيري خود را نشان دهيد. هيچ جيزي را نبيد به زور به دست بياويرد مگر اينکه اتفاقاتي که رخ مي دهد کملاً برايتان خوشايند باشد.


فال مرداد

– فال روزانه در روز 30 مرداد 1399 برای متولدین مرداد ماه

درخواست کمک کردن از دوست و يا نامزدتان براي چيزهايي که مي خواهيد به دست بياوريد از اينکه خودتان اين کار را انجام دهيد بيشتر بر آشفتگي اوضاع دامن مي زند. البته پنهان کردن احساستان هم باعث نارضايتي شما مي شود. به ياد داشته باشيد هيچ چيز به اندازه رضايت داشتن و شاد بودن شما اهميت ندارد. اگر نياز شما براي شاد بودن ارضا بشود مي توانيد رابطه اي صميمانه و عميق با يک شخص بخصوص برقرار کنيد.


فال شهریور

– فال روزانه در روز 30 مرداد 1399 برای متولدین شهریور ماه

امروز برايتان راحت تر است که در مورد احساسهايتان صحبت کنيد، اما اين بدين معني نيست که ديگران هم به چيزهايي که شما مي گوييد علاقه نشان خواهند داد. شما خيلي سخت گير و دقيق هستيد و وقتي خواسته هاي احساسي شما وارد قلمرو نا آشنايي مي شوند، اين اتفاق مي تواند براي يکي از کساني که به شما نزديک است تهديد آميز باشد. نيازي نيست که هر رازي را پيش خود نگه داريد، اما آگاهي داشتن نسبت به شيوه بيان خود مي تواند يک گفتگوي سخت و پيچيده را ملايم تر کند.


فال مهر

– فال روزانه در روز 30 مرداد 1399 برای متولدین مهر ماه

امروز ونوس يعني سياره بخت شما بهتان اجازه نمي دهد که به راحتي استراحت کنيد، براي اينکه پلوتو قدرت طلب به فکر برنامه هاي خودش است. شما امروز مجبور شده ايد اهدافي را که فقط بر پايه خواسته هاي خود و خودخواهانه بوده اند را رها کنيد و اهدافي نوع دوستانه تر را جايگزين آنها کنيد. به اين پيش آمد به عنوان يک شکست نگاه کنيد. درعوض فکر کنيد ببينيد که چه کارهاي مفيدي مي توانيد براي ديگران انجام دهيد.


فال آبان

– فال روزانه در روز 30 مرداد 1399 برای متولدین آبان ماه

ماه دوباره به نشانه شما بازگشته است و احساسات شما را تشديد مي کند. اما در حالي که حالتهاي شما در طول روز تغيير مي کنند، براي شما سخت است که بفهميد دقيقاً دنبال چه چيزي هستيد. به علاوه در حالي که ونوس جذاب پلوتوي پرشور را آشفته کرده است، توانايي شما براي تمرکز کردن نيز تقليل يافته است. مهم نيست که شما چقدر تلاش مي کنيد تا آروزهايتان را با امکاناتي که داريد مطابقت دهيد، چون که هنوز  يک چيزي کم است. نا اميد نشويد براي اينکه آخر هفته گزينه هاي عملي پيش روي شما قرار مي گيرند.


فال آذر

– فال روزانه در روز 30 مرداد 1399 برای متولدین آذر ماه

شما امروز مي خواهيد که همه چيز راحت و واضح باشد، اما شايد به سمت گفتگوهاي احساسي سوق داده شويد که مشکلاتي را که مربوط به افردي هستند که شما نسبت بهشان مسئوليت داريد تشديد مي کند. شما شايد در مبارزه اخير تسليم شده باشيد، اما اکنون مي خواهيد بخشي از قدرتهاي از دست رفته تان را دوباره به دست آوريد. به جاي دست و پنجه نرم کردن با ديگران سعي کنيد با انجام دادن کارهايي که از نظر اخلاقي درست هستند و بدون اينکه شخص ديگري را ناراحت کنيد منافع خود را بيشتر کنيد.


فال دی

– فال روزانه در روز 30 مرداد 1399 برای متولدین دی ماه

تلاش براي دوباره به دست آوردن خويشتن داري خود يک نشانه مثبت است، به خصوص اگر شما اين هفته با مشکلاتي ارتباطي مهمي برخورد کرده باشيد. اگرچه شما فکر مي کنيد الان بايد به گذشته خود برگرديد، اما اين کار به اندازه اي که شما فکر مي کنيد ساده نيست. کار کردن با ديگران و تأييد کردن آرزوهاي مختلف آنها کمي اوضاع شما را پيچيده مي کند، اما شما  نمي توانيد بدون کمک آنها پيشرفت کنيد. آرام تر حرکت کنيد و هم به خودتان و هم به آنها توجه کنيد، شما براي قضاوت کردن در مورد مسائل احساسي جديدتان وقت زيادي داريد.


فال بهمن

– فال روزانه در روز 30 مرداد 1399 برای متولدین بهمن ماه

شما تاحدي نسبت به راهي که در حرفه خود مي خواهيد برگزينيد نامطمئن هستيد، براي اينکه روياهاي شما که در ظاهر حقيقي به نظر مي رسند، درواقع غير قابل دسترس هستند. هنگامي که شما چيزهايي را که مي خواهيد در زندگي داشته باشيد اما در زمان حال آنها را نداريد مي شماريد، تا حدودي احساس افسردگي پيدا خواهيد کرد. زياد به خودتان و ديگران سخت نگيريد؛ واقع بيني مهم است، اما بدبيني ابداً شما را به هيچ هدفي نمي رساند.


فال اسفند

– فال روزانه در روز 30 مرداد 1399 برای متولدین اسفند ماه

شما امروز برنامه جديدي داريد، اما وسوسه شده ايد که با ديگران هم در مورد برنامه هايتان مشورت کنيد. به جاي اينکه نيازهاي خود را بر پايه خواسته هاي ديگران سازمان دهي کنيد، فقط به اين فکر کنيد که چه چيزي در طول روز شما را خوشحال مي کند. سعي کنيد خودتان را در موقعيتهايي قرار ندهيد که اضطراب شما بيشتر شود.


به این فال امتیاز بدید

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین 4.6 / 5. تعداد آرا : 63

هنوز کسی رای نداده...