خانه » فال روزانه 29 شهریور 1399

فال روزانه

فال روزانه 29 شهریور 1399

فال روزانه
4.6
(63)

فال روزانه آنلاین 29 شهریور 1399

فال فروردین

– فال روزانه در روز 29 شهریور 1399 برای متولدین فروردین ماه

هم اکنون بهرام -سياره بخت شما- کمي غير قابل کنترل شده است و شما را به عملي ترغيب مي‌کند که ممکن است به زودي باعث پشيماني‌تان شود. شايد شما واقعاً باور کرده باشيد که روش بهتري براي انجام دادن کارهايتان داريد، در حاليکه فقط کارها را خرابتر مي‌کنيد. امروز کمي خويشتنداري (فقط کمي!)، باعث موفقيت شما خواهد شد؛ به شرط اينکه کمي اهل ريسک کردن نيز باشيد.


فال اردیبهشت

– فال روزانه در روز 29 شهریور 1399 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز تمرکز کردن بر روي وظايفتان برايتان خيلي سخت شده است، براي اينکه ونوس سياره بخت شما وارد پنجمين خانه تان، يعني خانه شادي و بازي مي شود. اگرچه شما عادت نداريد از زير بار مسئوليت‌هايتان فرار کنيد، ولي امروز وسوسه مي‌شويد که اين کار را بکنيد! به خاطر تمام امکانات هيجان انگيزي که ديگران دارند، بيش از اندازه خود را عصباني نکنيد؛ هميشه ضرب المثل «مرغ همسايه غاز است» را به خاطر داشته باشيد!!!


فال خرداد

– فال روزانه در روز 29 شهریور 1399 برای متولدین خرداد ماه

امروز شما به راحتي نمي‌توانيد بفهميد که در فکرتان چه مي گذرد، چرا که سياره بخت شما يعني عطارد توسط اورانوس سرگردان و نپتون رويايي به جنب و جوش واداشته شده است. شما مي‌توانيد در يک لحظه خيلي پرتحرک شويد و لحظه بعد انقدر آرام مي شويد که دلتان مي‌خواهد به خانه رفته و همه چيز را فراموش کنيد. متأسفانه بي تحرکي و سستي روشي عاقلانه و منطقي نيست! پس تصميم خود را بگيريد و بعد تا جايي که مي توانيد آن تصميم را پيگيري کنيد.


فال تیر

– فال روزانه در روز 29 شهریور 1399 برای متولدین تیر ماه

هم اکنون شما مجبوريد که به ميزان انرژي و توانايي‌هاي خود توجه کنيد، براي اينکه شما به خاطر سريع کار کردن خودتان را خسته کرده‌ايد. مطمئن شويد که خشم بروز داده نشده شما را به سمت انجام دادن کارهاي خطرناک سوق نمي‌دهد. قبل از اينکه دست به کار احمقانه اي بزنيد، دلايل خود را بررسي کنيد. کمي آينده نگري داشتن شما را از پشيماني فردا نجات مي‌دهد.


فال مرداد

– فال روزانه در روز 29 شهریور 1399 برای متولدین مرداد ماه

باوجود اينکه شما اهميت پس انداز کردن را درک کرده‌ايد، ولي هنوز بي دليل پول خرج مي‌کنيد و اين خيلي ناراحت کننده است. حتي گر افرادي دور و برتان هستند که در مسائل مالي به آنها تکيه مي‌کنيد و از نصايح‌شان استفاده مي‌کنيد؛ اکنون زياد به حرفهايشان گوش ندهيد، براي اينکه امکان دارد شما را به مسير درستي هدايت نکنند. اين موضوع واقعاً موضوع پيچيده‌اي نيست: پس وقتي که حق انتخاب داريد، چيزهايي را که اصلاً لازم نداريد نخريد!!


فال شهریور

– فال روزانه در روز 29 شهریور 1399 برای متولدین شهریور ماه

حالا که ونوس دوست داشتني در نشانه شما قرار دارد تابستان شما بايد کمي بهتر شده باشد. باوجود اينکه شما دوست داريد تفريح کنيد، ولي هنوز هم قبل از اينکه به تفريح کردن مشغول شويد مي‌توانيد به دلايل خود براي کار کردن فکر کنيد. طبيعتاً شما نبايد از زير بار مسئوليتهايتان فرار کنيد، اما اگر در نهايت اعتراف مي‌کنيد که داشتن يک سرگرمي مناسب نيز فعاليت سالمي است، بنابراين براي امروز اينگونه برنانه ريزي کنيد.


فال مهر

– فال روزانه در روز 29 شهریور 1399 برای متولدین مهر ماه

امروز ونوس سياره بخت شما، در حاليکه باعث مي‌شود بيشتر روياپردازي کنيد، وارد دوازدهمين خانه شما، خانه روياها و تخيلات مي‌شود. تخيلات شما امروز بيشتر از اينکه منبع الهام وخلاقيت بشوند و بيشتر از اينکه سازنده باشند مخرب هستند و تفکرات احمقانه‌تان شايد فقط توسط خودتان پذيرفته بشوند! براساس هر هوا و هوسي که به ذهنتان مي‌آيد عمل نکنيد و اول به نتايج کارتان فکر کنيد!!


فال آبان

– فال روزانه در روز 29 شهریور 1399 برای متولدین آبان ماه

امروز احساسات شديد شما مي‌تواند باعث به وجود آمدن اتفاقات ناراحت کننده‌اي شود، مخصوصاً اگر شما از دست افراد ديگر عصباني شويد و احساسات خود را با آنها درميان نگذاريد. اگر شما به دوستانتان بگوييد که در فکرتان چه مي‌گذرد اولين قدم را برداشته‌ايد، اما اگر هيچ کاري انجام ندهيد احتمال ندارد مشکل رفع بشود. اين سخن به معني اين نيست که شما مجبوريد که هرچيزي آنها گفتند قبول کنيد. به جاي يک عملکردشتابزده، استفاده کردن از استارتژي‌اي که براي حل کردن مشکلات بلند مدت استفاده مي‌شود، بيشترين فايده را خواهد داشت.


فال آذر

– فال روزانه در روز 29 شهریور 1399 برای متولدین آذر ماه

در حاليکه در حال تکميل کردن يک پروژه هستيد و  پشت سر هم در کارتان تأخير به وجود مي‌آيد، بايد صبر و حوصله خود را حفظ کنيد. در حاليکه عدم پيشرفت کارهايتان شما را بي‌طاقت و يا حتي مستأصل مي‌کند که به اجبار کارتان را انجام دهيد، باعث مي‌شود نااميدي شما نيز بيشتر بشود. اما تصميم نگيريد که کارهاي جسورانه انجام دهيد، براي اينکه هم اکنون اين کار حرکت خوبي نيست. تشخيص دادن اينکه ديگرديدگاه‌هاي شما از رده خارج شده‌اند، دليل خوبي به دست شما مي‌دهد که کمي بيشتر صبر کنيد.


فال دی

– فال روزانه در روز 29 شهریور 1399 برای متولدین دی ماه

شما ايده هاي بسيار زيادي در مورد کارهايي که مي‌خواهيد در آينده انجام بدهيد داريد و به زودي امکان اين فراهم مي‌شود که اولين قدمتان را برداريد. اما درحاليکه وسوسه شده‌ايد و فکرهاي نادرستي مي‌کنيد، احساس مي‌کنيد که لازم است تصميم ديگري بگيريد. معمولاً شما قبل از اينکه دست به عملي بزنيد دوست داريد صبر کند تا همه چيز روشن و واضح بشود. با وجود اين حالا بيش از حد مشتاق شده‌ايد که بدون دور انديشي و احتياط کافي اقدام کنيد! به ياد داشته باشيد، صبور بودن مي‌تواند بزرگترين توانايي شما باشد.


فال بهمن

– فال روزانه در روز 29 شهریور 1399 برای متولدین بهمن ماه

اگر با توجه به حرفهايي که ديگران بهتان مي‌زنند کار کنيد، امکان دارد که ارزش پولتان را نفهميد و بيشتر پول خرج کنيد. اين سخن به معني اين نيست که ديگران قصد ضرر زدن به شما را دارند؛ آنها فقط بيش از اندازه با شما مبهم حرف مي‌زنند و اين باعث شده سوءتعبير شود و شما حرفهاي آنها را اشتباه برداشت کنيد. زماني که شما بي‌صبرانه مي‌خواهيد تصميمي قطعي بگيريد و مي‌شنويد که ديگران در مورد حمايت کردن از شما حرف مي‌زنند ممکن است ناخود آگاه گفته‌هاي آنها را تحريف ‌کنيد. اگر شما از عمق پيامهايي که ديگران براي شما دارند مطمئن نيستيد از آنها بخواهيد که واضح تر حرف بزنند!


فال اسفند

– فال روزانه در روز 29 شهریور 1399 برای متولدین اسفند ماه

امروز عطارد با تفکرات تند و تيزش با نپتون سياره بخت شما مقابله مي‌کند و شما به سمت افکار تخيلي سوق داده مي‌شويد. اما ونوس وارد برج سنبله مي‌شود و شما باور مي‌کنيد که توجه تحليلي از هرچيز ديگري مهم تر است! اگرچه روشن و واضح بودن ذهنتان بهتان کمک مي‌کند تا تصميم‌گيري بهتري داشته باشيد؛ عقلانيت زياد هم مي‌تواند باعث شود که به بينش و ادراک خود مطمئن شويد…


به این فال امتیاز بدید

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین 4.6 / 5. تعداد آرا : 63

هنوز کسی رای نداده...