خانه » فال روزانه 29 بهمن 1398

فال روزانه

فال روزانه 29 بهمن 1398

فال روزانه
0
(0)

فال روزانه آنلاین 29 بهمن 1398

فال فروردین

– فال روزانه در روز 29 بهمن 1398 برای متولدین فروردین ماه

شما آماده اجراي برنامه هايتان هستيد و اين کار باعث مي‌شود راه هاي بيشتري براي انتخاب کردن برايتان بوجود بيايد. شما مايل نيستيد که زماني را صرف کنيد تا بفهميد چه مي‌خواهيد چرا که فکر مي‌کنيد قبلا اهداف تان را براي خود مشخص کرده ايد. اينک خبرهاي خوب براي شما اين است که اعتماد به نفس تان افزايش مي‌يابد و خبرهاي بد هم اينکه بايد به شما بگويم که خوش بيني شما کورکورانه است. چشم هايتان را باز کنيد و اشياء را همانطور که هستند ببينيد نه آنطور که خودتان دوست داريد باشند!


فال اردیبهشت

– فال روزانه در روز 29 بهمن 1398 برای متولدین اردیبهشت ماه

با وجود اينکه امروز اوقات خوشي را در پيش رو داريد اما سعي کنيد در آن افراط نکنيد. نگذاريد آن خوشي را که مدت ها در پي آن بوديد شما را به دردسر بيندازد؛ شما کارهاي بسيار مهمتري داريد که بايد انجام دهيد؛ بهترين استعدادهايتان را به کار بگيريد و مشغول شويد. هر چقدر مشتاقتر باشيد احتمالا بيشتر از آنچه انتظار داريد پاداش دريافت خواهيد کرد.


فال خرداد

– فال روزانه در روز 29 بهمن 1398 برای متولدین خرداد ماه

کاري است که بارها و بارها آن را به تعويق انداخته ايد اما ديگر وقت آن فرا رسيده که سعي کنيد ميل و رغبتي براي انجام آن در خود ايجاد کنيد. در نهايت مي‌توانيد ببينيد که همه آن کارهاي سختي که اخيرا انجام داده بوديد به نتيجه رسيده و بيش از حد انتظار شما ثمرداده است. کساني که قبلا سر راه شما ايستاده بودند اکنون آماده اند تا به شما کمک کنند. خيلي خوب است که اين جريان تغيير کرده اما اين باعث نمي‌شود که شما فکر کنيد هر کاري مي‌خواهيد مي‌توانيد بکنيد. با اين وجود مثبت انديشي شما مي‌تواند احتمال موفقيت شما را افزايش دهد.


فال تیر

– فال روزانه در روز 29 بهمن 1398 برای متولدین تیر ماه

شما بيش از آنکه ديگران بفهمند از خودتان مطمئن هستيد. ممکن است همکاران تان از اين حالت شما تعبير غلطي داشته باشند و فکر کنند که شما اعتماد به نفس ضعيفي داريد. اما بيميلي شما به در ميان گذاشتن احساسات تان با ديگران به معني اين نيست که ايراد از شماست. رفتار شما به اين دليل است که نمي‌خواهيد شخص ديگري درگير اين موقعيت حساس عاطفي شود. صبور باشيد و بگذاريد تا احساس آرامش کنيد و بعد احساسات خود را بيان کنيد.


فال مرداد

– فال روزانه در روز 29 بهمن 1398 برای متولدین مرداد ماه

به ميان سن بياييد و آماده باشيد تا نقش محوري را در نمايش “زندگي” ايفا کنيد! اما فکر نکنيد که خودتان به تنهايي مي‌توانيد يک تنه بار اين نمايش را به دوش بکشيد. با سياره هاي زيادي که در هفتمين خانه از “شراکت” شما جمع شده اند  در شراکت با ديگران موفق تر و خوشحال تر خواهيد بود. امروز برايتان راحت تر است که اين سن نمايش را با ديگران نيز تقسيم کنيد تا زمانيکه بتوانيد شخص خاصي را بيابيد که در خلق اين نمايش با شما همکاري کند.


فال شهریور

– فال روزانه در روز 29 بهمن 1398 برای متولدین شهریور ماه

با وجود اينکه امروز شما کاملا احساساتي هستيد اما مهارت هاي خاصي داريد که در جهت خدمات آنها را  بکار گيريد. منظور ما آغاز کردن اهداف شغلي و فردي تان نيست. به جاي اينکه به آينده اي دور و نامعلوم فکر کنيد زندگي تان را بکنيد. همين الان شروع کنيد! ريسک پذير باشيد و کاري را انجام دهيد تا لحظه حال را معني ببخشد. اين بهترين فرصتي است که مي‌توانيد خود را از شرايط کنوني خلاص کنيد.


فال مهر

– فال روزانه در روز 29 بهمن 1398 برای متولدین مهر ماه

شما قادريد تا اکنون بسيار فريبنده تر از هميشه حاضر شويد چرا که سياره حاکم شما ونوس اين کار را براي شما آسان مي‌کند. ماه نشان شما قوس خوش بين و موفق با ونوس دوست داشتني هماهنگ شده است و به شما کمک مي‌کند تا در روابط تان با ديگران موفق باشيد. اما اين محدوديت ها را امتحان نکنيد. همان طور که ممکن است آشکار کردن احساسات تان مهم باشد بايد سعي کنيد آن را گونه اي بيان کنيد تا جنبه هاي مثبت رابطه تان را تقويت كنيد.


فال آبان

– فال روزانه در روز 29 بهمن 1398 برای متولدین آبان ماه

رفتاري که شما امروز در برابر کسب درآمد پيش گرفته ايد بسيار بهتر از رفتارتان در روزهاي اخيراست. حتي احساس مي‌کنيد مثل اينکه داريد به همه اهدافي که مدنظرتان بود مي‌رسيد. با اين وجود ممكن است درباره ارزش  بخش هاي مطلوب زندگي تان بد قضاوت کنيد يا اينکه تخمين بزنيد چقدر طول مي‌کشد تا پروژه اي به انتها برسد. اگر شما تعهدي داريد يا خريدي کرده ايد مطمئن باشيد اين دقيقا همان چيزي است که هميشه آرزويش را داشتيد.


فال آذر

– فال روزانه در روز 29 بهمن 1398 برای متولدین آذر ماه

بازگشت ماه به نشان آتشين شما احتمالا باعث مي‌شود احساس بسيار خوبي داشته باشيد مخصوصا  اگر در حال ترقي در زمينه هاي دشواري هستيد. احساسات تان امروز سد راه تان نمي‌شوند بلکه شايد به شما کمک کنند تا مسير خوشبختي را پيدا کنيد. اما حتي اگر عواطف تان نقش مهمي‌در اتفاقاتي که امروز برايتان مي‌افتد دارند نيازي به  بيش از حد احساساتي شدن  نيست. به درون تان توجه کنيد اما خود را زياد درگير نکنيد بجز مواقعي که اتفاقي مي‌افتد.


فال دی

– فال روزانه در روز 29 بهمن 1398 برای متولدین دی ماه

امروز برايتان بسيار سخت است که ايده هاي بزرگ تان را با ديگران تقسيم کنيد چرا که فکر مي‌کنيد هميشه آغاز يک کار جديد بسيار حساس است. متاسفانه احتمالا زمان کافي براي انجام تمام کارهايتان نخواهيد داشت و تا زمانيکه به درستي افکارتان اطمينان نيافته ايد دوست نداريد که شخص ديگري از کارتان مطلع شود. اين قدر عجله نکنيد؛ از سرعت خود بکاهيد! و به جاي اينکه به هر کسي که از راه مي‌رسد بگوييد چکار مي‌خواهيد بکنيد سياست هاي کاري تان را تعديل کنيد. از پله اول شروع بکار کنيد و به تدريج بالا برويد.


فال بهمن

– فال روزانه در روز 29 بهمن 1398 برای متولدین بهمن ماه

ابرهاي توفاني ماوراءطبيعه دارند از آسمان زندگي شما کنار مي‌روند و آن را صاف مي‌کنند .  شما هلهله كنان اين افق را مي بينيد. به نظر نمي‌رسد آنها آنقدر باشند که بتوانند راه شمارا سد کنند اما اطمينان بيش از حد هم ممکن است مشکلاتي به همراه داشته باشد. اگر بيش از حد بي دقت باشيد ممکن است بخش مهمي‌از اطلاعات را از دست بدهيد يا اينکه به اتفاقي که مي‌افتد به تندي واکنش نشان دهيد. با اين وجود امروز يک نتيجه مثبت مي‌گيريد پس زياد نگران اين نباشيد که چه اتفاقي مي‌افتد و نتيجه كار خراب مي‌شود!


فال اسفند

– فال روزانه در روز 29 بهمن 1398 برای متولدین اسفند ماه

ممکن است امروز در “سرزمين آرزوهايتان” بدرخشيد . بدانيد هر کاري که در عالم واقعيت انجام مي‌دهيد از دنياي ذهني شما سرچشمه مي‌گيرد. اجازه ندهيد افکارتان سرگردان شوند. و ديگر اينکه از اين حيرت زده نشويد که ايده هايتان شما را به کجا مي‌برند. موثر و مبتکر باشيد و روياهايتان را در جهتي هدايت کنيد که مي‌خواهيد برويد. تصويري براي خود بسازيد که شما را خوشحال مي‌کند  و بعد ببينيد چگونه بايد روياهايتان را به واقعيت تبديل کنيد.


به این فال امتیاز بدید

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین 0 / 5. تعداد آرا : 0

هنوز کسی رای نداده...