خانه » فال روزانه 28 آذر 1399

فال روزانه

فال روزانه 28 آذر 1399

فال روزانه
4.6
(62)

فال روزانه آنلاین 28 آذر 1399

فال فروردین

– فال روزانه در روز 28 آذر 1399 برای متولدین فروردین ماه

شما از خوشحالي روي پاي خود بند نيستيد و مي‌خواهيد کارهاي عجيب و غريب انجام دهيد. اما اين اصلا اهميتي ندارد!! شما با کارهاي ناتمام زيادي روبرو شده ايد و قادر نيستيد از آنها فرار کنيد. کاري نکنيد که نااميدي بهتان غلبه کند. اين را هم بدانيد که از کوره در رفتن نه ديگران را خوشحال تر مي‌سازد و نه خودتان را!


فال اردیبهشت

– فال روزانه در روز 28 آذر 1399 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما در عالم خيال دوست داريد با وجود تمام محدوديتها و موانعي که جلوي راهتان قرار گرفته هم کارتان را خوب انجام دهيد. شما مي‌دانيد که عمل کردن به قوانين کار خيلي خوبي است، اما کنترل کردن آن از دست شما خارج شده است. شايد احساس مي‌کنيد که دست و پاي شما را بسته اند و مي‌خواهيد محدوديتهايتان را از بين ببريد. اما امروز سعي نکنيد زياد کار کنيد، وگرنه موقعيتي را خراب خواهيد کرد که در واقع آنقدرها هم که شما فکر مي‌کرديد بد نبوده است.


فال خرداد

– فال روزانه در روز 28 آذر 1399 برای متولدین خرداد ماه

شما چه بخواهيد چه نخواهيد کارهاي شخصي داريد که بايد بهشان رسيدگي بکنيد! شايد در ظاهر شغل شما ايجاب مي‌کند که بار مسئولتيهاي مربوط به خانه کاملاً از روي دوشتان برداشته شود، اما شما تا مدت طولاني نمي‌توانيد از وظايف و مسئوليتهاي مربوط به خانه و خانواده فرار کنيد. به خاطر بردن گوي سبقت از رئيس اداره و يا شريکتان انرژي خود را تلف نکنيد! فقط به نکات مثبت خود فکر نکنيد!! بلکه موقعيت و کاري را پيدا کنيد که بتوانيد به بهترين نحو از پسش بربياييد.


فال تیر

– فال روزانه در روز 28 آذر 1399 برای متولدین تیر ماه

اگر شما بيش از اندازه تحت فشار قرار بگيريد، ناراحت و آشفته مي‌شويد. اينکه ديگران ازتان چه انتظاراتي دارند اهميتي ندارد، چرا که شما مي‌توانيد بيشتر از انتظارات آنها کار کنيد. اما اگر به محدوديتهاي خود آگاه نباشيد، آنوقت مشکلات سر برمي‌آورند. به خاطر چيزهايي که نمي‌توانيد تغييرشان بدهيد اعتراض نکنيد و غر نزيد، براي اينکه اين کار اوضاع را بدتر مي‌کند. درعوض به ديگران اجازه بدهيد که بدانند چه کارهايي انجام مي‌دهيد و سپس بهترين کاري را که مي‌توانيد انجام دهيد.


فال مرداد

– فال روزانه در روز 28 آذر 1399 برای متولدین مرداد ماه

شما با خرج و مخارج غير منتظره اي در زندگي تان روبرو مي‌شويد که اين اتفاق مجبورتان مي‌کند با اقدامات احتياطي که با موقعيتهاي مالي شما ارتباط دارند آشنا شويد. اگر نتوانستيد بين دخل و خرج خود تعادل برقرار کنيد و به مشکل برخورديد، نبايد تسليم شويد. اين گرفتاري هاي اخير شما موقتي هستند و باوجود اينکه پيدا کردن يک راه حل دائمي‌ مدتي زمان مي‌برد، ولي اين مشکلات موقتي تا فردا از بين مي‌روند.


فال شهریور

– فال روزانه در روز 28 آذر 1399 برای متولدین شهریور ماه

شما امروز احساس مي‌کنيد مثل توپ بيليارد شده ايد! از يک موقعيت فوق العاده دور مي‌شويد تا موقعيت ديگري را به چنگ بياوريد! اوضاع امروز با برنامه هاي شما يا برنامه شخص ديگري هماهنگي ندارد. شما بايد برنامه هاي خود را تغيير دهيد تا با حوادث خارجي هماهنگي داشته باشد. تغيير دادن توقعاتتان باعث مي‌شود روز سخت شما تبديل به روزي هيجان انگيز شود که سرشار از شگفتي‌ها نيز خواهد بود.


فال مهر

– فال روزانه در روز 28 آذر 1399 برای متولدین مهر ماه

شما روز پيچيده اي را پيش رو داريد و ديگران اين موضوع را متوجه نمي‌شوند. چراکه شما موضوعي را پيش خود مخفي نگه داشته‌ايد که فاش کردنش برايتان بهتر است. ترس شما از متهم شدن شايد مهم ترين فاکتوري باشد که به خاطرش سکوت اختيار کرده ايد. به جاي اينکه اين موضوع را پيش خود تجزيه و تحليل کنيد و کارهاي خود را توجيه کنيد، فقط حقيقت را فاش کنيد. شما مي‌توانيد با رفتار منطقي خود افراد ديگر را شگفت زده کنيد، اما مطمئنا فشاري که روي شما است از اين به بعد بيشتر خواهد شد.


فال آبان

– فال روزانه در روز 28 آذر 1399 برای متولدین آبان ماه

امروز اصلا وقت مناسبي براي برنامه ريزي کردن نيست، بنابراين شما مي‌کوشيد که تا جايي که مي‌توانيد خودجوش باشيد. اين تاکتيک بايد خوب کار کند، مگر اينکه افراد ديگر در مورد توانايي و مهارتهاي‌تان ازتان بپرسند و شما تصميم به عقب نشيني کردن بگيريد. با همه اين احوال مجادله کردن هيچ چيز را حل نمي‌کند. شما مي‌توانيد با تمرکز کردن بر اهدافتان و بي توجه بودن به حرفهاي مردم از مجادله‌هاي بي‌خودي دوري کنيد.


فال آذر

– فال روزانه در روز 28 آذر 1399 برای متولدین آذر ماه

امروز خيلي دلتان مي‌خواهد که کارهاي‌تان را به کنار نهاده و به فکر پيدا کردن تفريح و سرگرمي ‌لذت بخشي باشيد. اما مسئوليتهاي تان خيلي زياد است و شما واقعا قادر نيستيد ازشان فرار کنيد. به همان اندازه که امروز احساس نااميدي و ياس مي‌کنيد، تضيمن مي‌کنيم که با استراحت کردن اين حالت زياد دوام نمي‌آورد. بهترين کار اين است که از تفريح کردن صرف نظر کرده و به کارهايتان برسيد. شما بعدها هم وقت کافي براي تفريح کردن پيدا مي‌کنيد.


فال دی

– فال روزانه در روز 28 آذر 1399 برای متولدین دی ماه

شما امروز بين ايده هاي بلندپروازانه خود و تکاليف و مسئوليتهاي جديدتان گير افتاده ايد. اگر کارهاي‌تان که روي هم تلنبار شده را به امان خدا ول کنيد، ديگر نمي‌توانيد از تعطيلات آخر هفته لذت ببريد. با غر زدن کاري از پيش نمي‌بريد!! پس کار امروز را به فردا موکول نکنيد؛ فقط تمرکز کرده و تا جايي که برايتان امکان دارد به کارهايتان برسيد.


فال بهمن

– فال روزانه در روز 28 آذر 1399 برای متولدین بهمن ماه

مذاکره کردن با نهادها و يا سازمانهاي مالي ممکن است استرسهاي غيرلازمي‌را در زندگي تان به همراه داشته باشد، اما به اين راحتي نمي‌توانيد از اين مذاکرات دوري کنيد. شما نبايد کارهاي خود را به تاخير بيندازيد، اگر کارهاي مالي داريد که بايد بهشان بپردازيد، تا دير نشده آنها را شروع کنيد. فراموش نکنيد اين جور کارها حتما نبايد کارهاي جالبي باشند! باوجود اين مديريت کردن مسائل مالي و بدهي هايتان مي‌تواند احساس آسايش و امنيت شما را بيشتر کرده و آسوده خاطرتان کند.


فال اسفند

– فال روزانه در روز 28 آذر 1399 برای متولدین اسفند ماه

تعاملات شما با رئيستان يا فرد ديگري که مي‌تواند روي شما کنترل داشته باشد، شايد به آن نرمي ‌که شما دلتان مي‌خواهد نباشد. اگر شما براي اين فرد که قدرت را در دست دارد احترام قائل باشيد، دلتان مي‌خواهد از کنترل او چشم پوشي کنيد. اما اگر تسليم فردي شويد که بدون اينکه مهارتهاي لازم براي رياست را کسب کرده باشد بخواهد قدرت خود را به نمايش بگذارد، مطمئنا به مشکل خواهيد خورد. از اعتقادات خود دفاع کنيد؛ اگر شما به خاطر اينکه آسايش داشته باشيد تسليم شويد، مطمئنا به زودي مشکلاتي مشابه خواهيد داشت.


به این فال امتیاز بدید

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین 4.6 / 5. تعداد آرا : 62

هنوز کسی رای نداده...