خانه » فال روزانه 25 آذر 1399

فال روزانه

فال روزانه 25 آذر 1399

فال روزانه
4.6
(64)

فال روزانه آنلاین 25 آذر 1399

فال فروردین

– فال روزانه در روز 25 آذر 1399 برای متولدین فروردین ماه

بهرام يعني سياره بختتان، روشنايي و سرسبزي را به زندگي تان وارد مي‌کند، اما محل تلاقي بسته شده است! اگر صبر و حوصله نداريد، بايد به نشانه‌ها ايمان آورده و شروع به کار کنيد، آنچه پيش رويتان مي‌بينيد اهميتي ندارد، بلکه باز هم ممکن است قضاوت‌هاي نادرستي وجود داشته باشد. البته توقف کردن و دست از کار کشيدن نيز ايده خوبي است. با همه اين احوال حرکت آگاهانه شما بايد به گونه‌اي باشد که مسير پيش رويتان را روشن کند.


فال اردیبهشت

– فال روزانه در روز 25 آذر 1399 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز رفتن به سر کار اصلاً برايتان جذابيت ندارد، به خصوص اگر مسئوليت‌هايتان انقدر زياد باشد که نتوايند براي خودتان وقت خالي داشته باشيد. حتي اگر به حدي عصباني هستيد که نمي‌توانيد وظايفتان را انجام دهيد، چاره‌اي نداريد جز اينکه خشم خود را فرو بنشانيد. امکان دارد رئيستان شور و هيجان شما را سوءتعبير کند و در نتيجه مسئوليت‌هاي بيشتري را بهتان بسپرد! پس شور و اشتياق خود را نشان ندهيد و توجه خود را روي نيازهاي خودتان متمرکز کنيد.


فال خرداد

– فال روزانه در روز 25 آذر 1399 برای متولدین خرداد ماه

اين که شما مي‌خواهيد چقدر کار کنيد، اهميتي ندارد آنچه مهم است اين است که مشلاتي جلوي راهتان سبز مي‌شود که شما قادر نيستيد کنترلشان کنيد. بهترين كاري كه مي‌توانيد بكنيد اين است كه محدوديت‌ها و توانايي‌هاي خود را خوب بشناسيد. اگر خوب خودتان را شناخته باشيد اوضاع عالي مي‌شود. اما اگر خيلي روي خودشناسي کار نکرده باشيد، ساده ترين شغل‌ها نيز عذابتان مي‌دهند. آهسته و پيوسته حرکت کنيد؛ اما سخت کار کنيد و به خاطر کارهايي که قادر به انجامشان نيستيد عذرخواهي نکنيد!


فال تیر

– فال روزانه در روز 25 آذر 1399 برای متولدین تیر ماه

شما امروز سود خواهيد کرد! چراکه شما مي‌دانيد زماني که لازم است از شلوغي‌ها دوري کنيد چه کاري بايد انجام داد. امروز همکارانتان خواسته‌هاي غيرمعقولي ازتان دارند. حتي اگر مجبور شديد برخلاف خواسته خود عمل کنيد، بهشان نگوييد که برنامه هايشان مشکل دارد. براي اينکه الان وقت اين رسيده که کارهايتان را کنار گذاشته و به آنها کمک کنيد تا خودشان را بشناسند.


فال مرداد

– فال روزانه در روز 25 آذر 1399 برای متولدین مرداد ماه

ماه به نشانه آينده نگر شما بازگشته است و بدون توجه به اينکه کارتان درست است يا نه، شما وسوسه شده‌ايد که ديگران را در احساسات دروني‌تان سهيم کنيد. شما تلاش مي‌کنيد سفره دل خود را براي ديگران باز کنيد! چرا که بي صبرانه منتظر چنين لحظه‌اي بوديد. اما استراحت کردن بهتان ثابت مي‌کند هنوز وقتش نرسيده! با شکستن اين سکوت اوضاع را از ايني که هست پييچده‌تر نکنيد. پس يک نفس عميق بکشيد و تا موقعي که وقت و مکان مناسب براي گفتن قصه زندگي خود پيدا نکرده‌ايد! چند روز ديگر هم صبر کنيد.


فال شهریور

– فال روزانه در روز 25 آذر 1399 برای متولدین شهریور ماه

از اواخر پاييز و از وقتي که سياره کيوان وارد برج سنبله شده است، خصوصيات اخلاقي شما نيز ثابت مانده است. حالا بهرام واکنشي سريع نشان مي‌دهد و شما تلاش مي‌کنيد براي اينکه دررويه رفتاري خود تغييراتي بدهيد خيلي تند و سريع عکس العمل نشان دهيد. اما اين کار را نکنيد؛ اين روش حيله‌اي بيش نيست. شما فقط مي‌توانيد کارتان را انجام دهيد، اما بايد انرژي تان را براي وقت‌هايي که بهش احتياج داريد ذخيره کنيد.


فال مهر

– فال روزانه در روز 25 آذر 1399 برای متولدین مهر ماه

امروز شما بر سر دوراهي قرار مي گيريد. از يك طرف شما مي‌خواهيد كار خاصي انجام دهيد؛ شما كارهاي عقب افتاده زيادي براي انجام دادن داريد و شور و هيجان شما مي‌تواند تبديل به عصبانيت شديد بشود. از طرف ديگر اگر كمي تلاش كنيد محيط امن و آرامي براي خود درست كنيد، عجيب اينكه احساس خواهيد كرد بيشتر از خلوت و محيط دنج خود جدا افتاده‌ايد. اما الان نبايد نگران اين باشيد كه چه راهي را انتخاب كنيد؛ فقط ببينيد كه طالع شما چيست و سرنوشت شما را به چه مسيري هدايت مي‌كند.


فال آبان

– فال روزانه در روز 25 آذر 1399 برای متولدین آبان ماه

شما امروز فقط احساس سرحال بودن مي‌كنيد، اما درست نيست هرآنچه كه در فكرتان داريد را با ديگران در ميان بگذاريد. مثل اينكه شما مدتي برنامه هايتان را معوق گذاشته بوديد، ولي حالا كه شروع كرده‌ايد آنها را اجرا كنيد، موانع يكي پس از ديگري ظاهر مي‌شوند. آرامش داشته باشيد و به دنبال راهي باشيد كه در حين كار كردن تا جايي كه مي‌توانيد از كارتان لذت ببريد.


فال آذر

– فال روزانه در روز 25 آذر 1399 برای متولدین آذر ماه

باوجود اينكه شما منتظريد كه اتفاقي بيفتد، ولي امروز خيلي كند مي‌گذرد. شما نمي‌خواهيد خودتان را با رويا پردازي هاي زيبا و مربوط به آينده سرگرم كنيد، بلكه مي‌خواهيد كاري بزرگ انجام بدهيد. ولي اگر تا ظهر دست به كار نشويد، ممكن است كم كم انگيزه‌هاي خود را از دست داده و قبل از تلاش كردن برنامه‌هاي خود را به يك يا دو روز بعد موكول كنيد.


فال دی

– فال روزانه در روز 25 آذر 1399 برای متولدین دی ماه

اينكه شما به چه سختي در حال جستجو و كنكاش هستيد اصلا اهميتي ندارد، احتمال دارد كه نتوانيد به كنه اتفاقاتي كه افتاده پي ببريد. شايد انگيزه‌هاي افراد ديگر برايتان روشن شود، ولي آنها بيشتر از آنچه كه شما فكر مي‌كنيد مرموز و ناشناخته هستند. به جاي اينكه سعي كنيد منبع الهام افراد ديگر را بشناسيد و وقت با ارزش‌تان را تلف كنيد، فقط چيزهايي كه جلوي چشم خود مي‌بينيد را قبول كنيد. شما بعداً هم مي‌توانيد به اين عمليات كارآگاهي خود بپردازيد!!


فال بهمن

– فال روزانه در روز 25 آذر 1399 برای متولدین بهمن ماه

اگر امروز با افراد ديگر به مشکل برخورده‌ايد، بهتر است که خودتان را از گروه کنار کشيده و به تنهايي کاري را انجام دهيد. اين سخن به اين معنا نيست که شما هميشه فرد تنهايي هستيد؛ بلکه بدين معني است که شايد امروز افراد ديگر بخواهند کاري انجام دهند که زياد مورد علاقه شما نباشد. از تعيين کردن مرزهايي براي خود هراس نداشته باشيد و اجازه بدهيد ديگران هم بفهمند که شما چه کارهايي را دوست داريد انجام دهيد.


فال اسفند

– فال روزانه در روز 25 آذر 1399 برای متولدین اسفند ماه

کشمکش داشتن با همکاران و يا بحث و جدل کردن با رئيستان از نظر شما لزوماً کار پسنديده‌اي نيست. باوجود اين اگر يک نفر سعي کند جلوي پايتان سنگ انداخته و مانع رسيدن به اهدافتان شود شما بايد از اعتقادات خود دفاع کرده و در برابرش بايستيد. همچنين بهتر است دليل لجبازي و مقاومت اين افراد را بفهميد. روش عاقلانه‌اي که بايد در پيش بگيريد اين است که با آرامش و به آهستگي کارهايتان را بکنيد، بنابراين آنها ديگر کمتر از شما مي‌ترسند!


به این فال امتیاز بدید

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین 4.6 / 5. تعداد آرا : 64

هنوز کسی رای نداده...