خانه » فال روزانه 23 آذر 1399

فال روزانه

فال روزانه 23 آذر 1399

فال روزانه
4.6
(62)

فال روزانه آنلاین 23 آذر 1399

فال فروردین

– فال روزانه در روز 23 آذر 1399 برای متولدین فروردین ماه

شما امروز احساس مي‌کنيد قدرت جسماني تان ته کشيده است، در حاليکه با استراحت کردن مي‌توانيد تضمين کنيد که انرژي تان باز مي‌گردد. وقتي که اصلا دوست نداريد هيچ کاري انجام دهيد، به جاي اينکه به خودتان سخت گرفته و الکي سرتان را شلوغ کنيد، به آنچه بدنتان بهتان مي‌گويد گوش دهيد! اگر قبول کنيد استراحت کردن کار خوبي است، بيشتر از گذشته لذت خواهيد برد. گاهي وقتها حتي برج ثور بسيار فعال نيز احتياج دارد که زنگ تفريحي داشته باشد!!.


فال اردیبهشت

– فال روزانه در روز 23 آذر 1399 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما دلتان مي‌خواهد سبک و روش خود را داشته باشد و هم اکنون صبرتان تمام شده است. شما احساس مي‌کنيد خيلي سخت مبارزه کرده‌ايد و فقط نتايج پيچيده‌اي براي نشان دادن تلاش‌هايتان حاصل شده است. تسليم شدن بهتر از ادامه دادن اين جنگ پوچ و بي فايده است، اما مواظب باشيد شکست خوردن باعث بيدار شدن خشم و عصبانيت در وجودتان نشود. اگر هنوز فرد ناموفقي هستيد، دوباره شروع کنيد، آستين‌هايتان را بالا زده و گذشته را فراموش کنيد.


فال خرداد

– فال روزانه در روز 23 آذر 1399 برای متولدین خرداد ماه

شما بايد از چند نفر معذرت خواهي کنيد! و يا حداقل بايد قول‌هايي که بهشان عمل نکرده‌ايد را اجرا کنيد. حتي اگر قبلاً قصد و نيت خوبي داشتيد، ولي به خاطر مشکلات عديده از مسير اصلي خود خارج شده‌ايد. ولي بالاخره اين ايام نيز مي‌گذرد. تا مي‌توانيد وقت گذاشته و موقعيت خود را در دوستي‌هاي جديدتان مشخص کنيد و براي بهتر کردنشان برنامه ريزي کنيد.


فال تیر

– فال روزانه در روز 23 آذر 1399 برای متولدین تیر ماه

حالا که ماه دوباره به نشانه اشک بار شما بازگشته است، شما بيش از اندازه حساس شده‌ايد. اما تا موقعي که مي‌توانيد احساسات خود را مديريت کنيد، لزومي ‌ندارد برنامه‌هاي خود را به تاخير بيندازيد. اهميت دادن به احساسات خود بدون اينکه تسليمشان بشويد با انکار کردن آنها کاملاً فرق مي‌کند. پنهان کردن حقيقت از خود خوشبختي نمي‌آورد، اين کار فقط نشان دهنده جهل و ناداني نيست.


فال مرداد

– فال روزانه در روز 23 آذر 1399 برای متولدین مرداد ماه

روياهاي شما امروز نسبت به هميشه خوش آب و رنگ تر شده‌اند، اما آنقدر دور از واقعيت به نظر مي‌رسند که بعيد مي‌دانيد بهشان برسيد. اين اتفاق موجب نااميدي تان شده است، البته اين نااميدي زماني به سراغتان مي‌آيد که نسبت به اولويت‌هايتان انتظارات غيرمعقولي داشته باشيد. اگر امروز نتوانستيد به اندازه‌اي که دوست داشتيد سازنده باشيد، خودتان را ناراحت نکنيد. حتي اگر روند پيشرفتتان خيلي آرام است، باز هم در جهت رسيدن به اهدافتان کار کنيد.


فال شهریور

– فال روزانه در روز 23 آذر 1399 برای متولدین شهریور ماه

شما امروز احساس آسودگي و اطمينان خاطر مي‌کنيد، به خصوص اگر دوستان و همکارانتان حمايت‌هاي مخصوص‌شان را از شما دريغ نکنند. شايد قبول کردن کمک ديگران به نظر شما کار زشتي باشد! اما “بله” گفتن مي‌تواند اولين قدم باشد. نشان دادن ضعف‌هايتان مرزبندي‌هاي بي مورد را از بين مي‌برد و صميمت بين شما را بيشتر مي‌کند.


فال مهر

– فال روزانه در روز 23 آذر 1399 برای متولدین مهر ماه

شما امروز مثل اردک مادر که جوجه‌هايش پشت سرش رژه مي‌روند شده‌ايد و ديگران ازتان پيروي مي‌کنند!! باوجود اينکه شما قصد کرده‌ايد از کساني که دوستشان داريد حمايت کنيد و هواي آنها را داشته باشيد، اما بهترين کار اين است که مرزهايي هم براي خود تعيين کنيد، پس تمام وقت‌تان را براي سرويس دادن به ديگران تلف نکنيد. وقتي را تعيين کنيد که نيازهاي خود را به دقت تعريف کرده و استقلال خود را نشان دهيد.


فال آبان

– فال روزانه در روز 23 آذر 1399 برای متولدین آبان ماه

شما معمولاً وقتي که به آينده دور فکر مي‌کنيد، باتوجه به کليات و اصول مبهم کار مي‌کنيد. باوجود اين امروز به خاطر وجود ماه برج سرطان شما وسوسه مي‌شويد که حتي اگر مسأله خيالي مطرح بود بيشتر به جزئيات و ريزه کاري‌ها توجه کنيد. حتي اگر برنامه‌اي نداريد که به خاطرش از خانه بيرون برويد، به تخيل خود اجازه بدهيد که راهنماي سفرتان باشد! فکر کردن واقعاً بهترين روش براي مسافرت رفتن است!!


فال آذر

– فال روزانه در روز 23 آذر 1399 برای متولدین آذر ماه

حالا که وجود ماه درخشان برج سرطان باعث شده اعتماد شما از اين رو به آن رو شود، وقت اين رسيده که در برنامه‌هاي بزرگ خود تجديد نظر کنيد. به جاي اينکه با شجاعتي دروغين و بدون توجه به احساسات‌تان کار کنيد، تفکر و تعمق دروني داشته باشيد و بدون اينکه وانمود کنيد که مي‌دانيد واقعاً چه اتفاقاتي افتاده است، در مورد تغيير ديدگاه‌هايتان راجع به موضوعات اساسي با يکي از دوستانتان صحبت کنيد. شايد آنها چيزي که بهش نياز داريد را بهتان بدهند.


فال دی

– فال روزانه در روز 23 آذر 1399 برای متولدین دی ماه

امروز دوستان و خانواده تان خيلي بهتان نياز دارند و شما آنقدر صبور نيستيد که بتوانيد با رفتاري سياست مدارانه احتياجات آنها را برآورده کنيد. اما به جاي اينکه رفتار تندي از خود نشان دهيد، ناراحتي خود از احساسات محبت آميز را اعلام کنيد. اگر به طور طبيعي ناراحتي‌هاي خود را ابراز کنيد از ميزان فشارهايي که روي دوش شماست کاسته مي‌شود.


فال بهمن

– فال روزانه در روز 23 آذر 1399 برای متولدین بهمن ماه

هم اکنون ماه وارد برج سرطان احساسي مي‌شود وخشم و عصبانيتشدت مي‌گيرد. اين سخن به اين معني نيست که تمام متولدين برج دلو ناراحت و عصباني مي‌شوند! بلکه به خاطر کمتر شدن تقابل ونوس و بهرام ميزان تفريح و خوشي‌اي که حق خودتان مي‌دانستيد محدودتر مي‌شود. سخن گفتن در مورد دين و مذهب و همچنين آيين‌هاي مذهبي در کل اين هفته امري فوق‌العاده مهم است.


فال اسفند

– فال روزانه در روز 23 آذر 1399 برای متولدین اسفند ماه

باوجود ماه در پنجمين خانه تان- يعني خانه تفريح و بازي- شما امروز مي‌توانيد بدون اينکه چيز زيادي بگوييد گويا باشيد! شما به سمت فعاليت‌هاي لذت بخش همراه با بچه‌ها گرايش پيدا کرده‌ايد و نيز فعاليت‌هاي ديگري که نيازي به زياد صحبت کردن ندارند. وقت‌هايي که به طبيعت مي‌رويد و يا زماني که داخل خانه آرامش داريد، از تفکر کردن بيشتر از عملکرد مستقيم چيز ياد مي‌گيريد.


به این فال امتیاز بدید

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین 4.6 / 5. تعداد آرا : 62

هنوز کسی رای نداده...