خانه » فال روزانه 2 آذر 1399

فال روزانه

فال روزانه 2 آذر 1399

فال روزانه
4.6
(62)

فال روزانه آنلاین 2 آذر 1399

فال فروردین

– فال روزانه در روز 2 آذر 1399 برای متولدین فروردین ماه

اگر قبلاً شخصي با شما مخالفت مي‌کرده، امروز در حالي که تغييراتي در برنامه‌ها به وجود مي‌آورد، بالاخره ديدگاه‌هاي شما را درک مي‌کند. باوجود اين فکر نکنيد که دوستانتان رفتار خودسرانه شما را تحسين مي‌کنند. بلکه آنها نهايت تلاش‌شان را مي‌کنند که شما را همانطوري که هستيد قبول کنند. اگر به ديگران فشار آوريد که از راحتي و آسايش خود چشم پوشي کنند هيچ سودي عايدتان نمي‌شود.


فال اردیبهشت

– فال روزانه در روز 2 آذر 1399 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما امروز بين ايده‌هاي بلند پروازانه خود و تکاليف و مسئوليت‌هاي جديدتان گير افتاده‌ايد. اگر کارهايتان که روي هم تلنبار شده را به امان خدا ول کنيد، ديگر نمي‌توانيد لذت ببريد. با غر زدن کاري از پيش نمي‌بريد!! پس کار امروز را به فردا موکول نکنيد؛ فقط تمرکز کرده و تا جايي که برايتان امکان دارد به کارهايتان برسيد.


فال خرداد

– فال روزانه در روز 2 آذر 1399 برای متولدین خرداد ماه

ذهن شما از الان براي تعطيلات آخر هفته برنامه ريزي مي‌کند، اما شما تا موقعي که نتوانسته‌ايد سوءتفاهمات را براي خود حل کنيد، اصلا نمي‌توانيد خوش بگذرانيد! اگر به آنها توجه کنيد اين آزادي را خواهيد يافت که امشب و فردا شب از بودن در کنار دوستانتان لذت ببريد! اما ناديده گرفتن وظايفتان نيز در آينده برايتان مشکلاتي به همراه خواهد داشت.


فال تیر

– فال روزانه در روز 2 آذر 1399 برای متولدین تیر ماه

شما امروز مي‌خواهيد با ايجاد کردن يک پوسته سخت دور خود رفتار يک فرد متولد برج سرطان را نشان بدهيد. يکي از راه‌ها براي انجام دادن اين کار اين است که فقط با افرادي که واقعا دوستشان داريد و کساني که ازتان حمايت کرده و از بودن با آنها احساس امنيت مي‌کنيد، وقتتان را بگذرانيد. اگر مي‌توانيد داخل خانه بمانيد؛ اگرچه شايد مجبور شويد براي يک کار ضروري از خانه بيرون برويد، ولي امروز يک روز عالي براي استراحت کردن و خوابي گرم و نرم است!


فال مرداد

– فال روزانه در روز 2 آذر 1399 برای متولدین مرداد ماه

شما مي‌خواهيد تمام روز کار کنيد، اما اين به معني انجام دادن تمام کارهايتان در يک روز نيست. اگر شما با هدف برقراري تعادل در کارهايتان برنامه ريزي کنيد، به بهترين نحو قادر خواهيد بود هم به کارهايتان برسيد و هم تفريح کنيد. با تلاشي مضاعف و کمي‌ خلاقيت مي‌توانيد در روزهاي آينده به اين هدفتان برسيد. فقط در نهايت زماني که تصميم به تفريح کردن گرفتيد زياده روي نکنيد؛ اعتدال و ميانه روي کليد رسيدن به موفقيت است.


فال شهریور

– فال روزانه در روز 2 آذر 1399 برای متولدین شهریور ماه

شما معمولا در مقوله اقتصاد و پول خرج کردن فردي منطقي هستيد و سعي مي‌کنيد در برابر وسوسه خريدن جنسي زيبا که بدان نياز نداريد مقاومت کنيد. اما امروز استثنا است؛ شما قادر نيستيد در برابر خريدن شي‌اي که حس زيبايي شناسي‌تان را تحريک مي‌کنيد مقاومت کنيد! برخلاف هميشه امروز زيبايي يک شِي بيشتر از سودمندي آن براي شما اهميت دارد. پس بهتر است قبل از اينکه تصميم نهايي بگيريد چند روز صبر کنيد.


فال مهر

– فال روزانه در روز 2 آذر 1399 برای متولدین مهر ماه

بازگشت ماه به نشانه شما احتمالا در سازمان دهي ذهنتان بهتان کمک نمي‌کند. در حقيقت امروز يکي از روزهايي است که نمي‌توانيد درخصوص مواردي که برايتان استرس ايجاد مي‌کنند تصميم بگيريد. عجيب اينکه گزينه‌هايي که شما پيش رويتان داريد تا چند روز آينده اهميت خود را از دست مي‌دهند، پس بهتر است به جاي اينکه به طور ناگهاني مسيرتان را عوض کنيد به تصميماتي که از قبل گرفته‌ايد بسنده کنيد.


فال آبان

– فال روزانه در روز 2 آذر 1399 برای متولدین آبان ماه

شما امروز از نظر احساسي در آرامش کامل به سر مي‌بريد! شايد قبلا به اندازه کافي نگران بوده‌ايد و الان وقت اين است که ناراحتي‌هايتان را فراموش کنيد. حتي اگر به طور کامل آماده نيستيد که به راه خود ادامه بدهيد، ولي هنوز هم بهترين کار اين است که نگراني‌هايتان را پيش خود نگه داريد. درهرصورت افراد ديگر نگاه بي‌تفاوتي به شما دارند و اين موضوع مي‌تواند توانايي‌هاي معنوي شما را بالاتر ببرد.


فال آذر

– فال روزانه در روز 2 آذر 1399 برای متولدین آذر ماه

امروز شايد اولين روزي باشد که ماه و خورشيد مدت زمان طولاني‌تري يکديگر را ملاقات مي‌کنند. امروز روز نوسازي است، پس وقت را بازنگري کارهاي مهم پيش رويتان داريد اختصاص داده و براي کارهايي که براي سال آنيده دوست داريد انجام دهيد روياپردازي کنيد. اما همه اينها يک شبه حاصل نمي‌شود! اين برنامه را هميشه براي خود تکرار و تمرين کنيد تا به صورت يک برنامه منظم روزانه دربيايد.


فال دی

– فال روزانه در روز 2 آذر 1399 برای متولدین دی ماه

شما حتي روزهايي که روز کاري نيست، مثل روز جمعه، نگران فعاليت‌هاي حرفه‌اي خود هستيد و به نقش خود در جامعه فکر مي‌کنيد. افراد ديگر هم از شما انتظار دارند آنها را هدايت کنيد، اما لزوما نمي‌خواهند شما زمام تمام امور را به دست بگيريد. بلکه آنها فقط نياز دارند شما به حرف‌هايشان گوش داده و راجع به حرف‌هايشان فکر کنيد. به جاي اينکه براي خود قلمروي را در نظر بگيريد و به افراد ديگر بگوييد که چه کاري انجام دهند، اگر عضوي از گروه‌شان بشويد مي‌توانيد رهبر موثرتري باشيد.


فال بهمن

– فال روزانه در روز 2 آذر 1399 برای متولدین بهمن ماه

روزهايي که خورشيد در اطراف يازدهمين خانه تان يعني خانه آينده حرکت مي‌کند، معمولاً براي شما روزي فوق‌العاده به حساب مي‌آيد. شما در حاليکه دنبال ماجراجويي مي‌رويد مي‌خواهيد بدانيد در آينده چه اتفاقي مي‌افتد. اما آنقدر در آينده زندگي نکنيد که آنچه در حال حاضر پيرامونتان اتفاق مي‌افتد را فراموش کنيد. زماني را با خانواده و دوستان گذراندن تنها راهي است که مي‌تواند ذهن شما را دوباره در لحظه حال متمرکز کند.


فال اسفند

– فال روزانه در روز 2 آذر 1399 برای متولدین اسفند ماه

اگر امروز يک اتفاق محدوديت‌هايتان را به يادتان آورد، تسليم نشده و به خودتان شک نکنيد. در هر صورت ترس‌هاي قديمي ‌شما لزوما هيچ ارتباطي با موقعيت اخيرتان ندارند. ولي عصبانيت و نگراني خود را پنهان نکنيد، وگرنه شدت آن بيشتر مي‌شود. يکي از دوستان صميمي‌ و يا يکي از همکاران را پيدا کرده و بدون اينکه ازش خجالت بکشيد با او دردل کرده و از نگراني‌هايتان حرف بزنيد. اين صحبت‌ها باعث مي‌شود نگرش‌هاي منفي‌تان قبل از اينکه در آينده برايتان دردساز شوند، از بين بروند.


به این فال امتیاز بدید

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین 4.6 / 5. تعداد آرا : 62

هنوز کسی رای نداده...