خانه » فال روزانه 17 مهر 1399

فال روزانه

فال روزانه 17 مهر 1399

فال روزانه
4.6
(62)

فال روزانه آنلاین 17 مهر 1399

فال فروردین

– فال روزانه در روز 17 مهر 1399 برای متولدین فروردین ماه

هم اكنون توجه كردن به رژيم غذايي تان از اهميت زيادي برخوردار است، ولي شما دوست داريد برنامه منظم روزانه خود را ادامه دهيد. شايد برخي برنامه‌هاي غيرقابل پيش بيني در محل كار شما را مجبور كند رژيم غذايي و يا تمرينات ورزشي تان را تغيير دهيد و در نتيجه اين تمرينات خيل سختي خواهيد كشيد. خوشبختانه شما مي‌توانيد در مشكلات و سختي‌ها به يك دوست و يا همسر خود تكيه كنيد و شايد فرصت كافي براي مواظبت كردن از خود را نيز پيدا كنيد.


فال اردیبهشت

– فال روزانه در روز 17 مهر 1399 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما احساس مي‌كنيد به خوبي از پس انجام دادن كارهاي سخت خود برآمده‌ايد، ولي مورد تشويق واقع نشده‌ايد. هم اكنون اگر قرار است مسئوليت‌هاي بيشتري را تقبل كنيد، بدون اينكه براي خود احساس تاسف كنيد و يا به اطرافيان‌تان غُر بزنيد، فقط كارتان را انجام دهيد. اين جريان آنقدر كه شما براي خود گنده كرده‌ايد بغرنج نيست! شما حتي اگر نتوانيد به زودي نتيجه كارتان را ببينيد ولي باز هم دوست داريد بيشتر تلاش كنيد.


فال خرداد

– فال روزانه در روز 17 مهر 1399 برای متولدین خرداد ماه

شما امروز خصوصاً اگر بخواهيد به مسافرت رفته و يا زماني را به آموزش و يادگيري اختصاص دهيد، نمي‌توانيد شور و هيجان خود را كنترل كنيد. البته اگر بخواهيد با آموزش ديدن يا تجربه عملي دانش خود را بالاتر ببريد موانعي سر راهتان نيز وجود خواهد داشت كه مي‌توان به مشكلات خانواده و وضعيت مالي تان اشاره كرد. نااميدي خودتان را به افراد ديگر منتقل نكنيد؛ فقط كارهايي كه بايد اكنون انجام دهيد را تمام كنيد و اميد داشته باشيد كه اوضاع در آينده بهتر شود.


فال تیر

– فال روزانه در روز 17 مهر 1399 برای متولدین تیر ماه

امروز حدود ظهر وقتي كه ماه وارد برج احساسي دلو مي‌شود، شما تحولي در انرژي و توانايي‌هاي خود حس مي‌كنيد. ولي وقتي كه نمي‌توانيد با احساسات خود ارتباط برقرار كنيد عصباني شده و روزهايي كه از مشكلات سخت فرار مي‌كرديد را به ياد مي‌آوريد. ولي امروز اصلاً مثل آن روزها نيست! پس ترس‌هاي قديمي ‌خود را به زمان حال منتقل نكنيد. استراحت كردن را بهتان پيشنهاد مي‌كنيم، چرا كه استراحت تضمين مي‌كند كه دوباره آسايش و راحتي گذشته را به دست مي‌آوريد.


فال مرداد

– فال روزانه در روز 17 مهر 1399 برای متولدین مرداد ماه

امروز شما بايد به غير از خودتان، حواستان به كس ديگري هم باشد. شايد امروز را با برنامه‌اي مادي و ملموس آغاز كنيد، اما وقتي كه نگراني‌هاي تان برنامه شما را غير قابل مديريت ساختند لازم است كه استراتژي اصلي خود را رها كنيد. از اينكه توقعات‌تان كوچك و ناچيز بشوند نترسيد، فقط كارهايي را انجام دهيد كه براي تغييراتي كه ديگران از شما انتظار دارند بهترين جواب باشد.


فال شهریور

– فال روزانه در روز 17 مهر 1399 برای متولدین شهریور ماه

امروز كار درست و خوب انجام دادن برايتان تبديل به معضلي شده است، چراكه احساس سردرگمي ‌مي‌كنيد. شايد خودتان بدانيد كه چه كاري برايتان بهتر است، اما انتظارات و درخواست‌هاي افراد ديگر از شما آب را گل آلود كرده و در نتيجه دست برداشتن از شك‌ها و دو دلي‌هايتان كار سختي شده است. به جاي اينكه روي برنامه‌هاي ايده‌آل تمركز كنيد، واقع بين بوده و به اينجا و زمان حال فكر كنيد.


فال مهر

– فال روزانه در روز 17 مهر 1399 برای متولدین مهر ماه

شما اواخر روز سرحال تر مي‌شويد و ترغيب مي‌شويد در نگرش‌هاي جدي خود تغييراتي داده و كاري لذت بخش تر و جالب تر انجام دهيد. اما كنار نهادن مسئوليت‌هايتان كار راحتي نيست، چرا كه اين روزها شما بيش از حد فكور و انديشمند شده‌ايد و مسئوليت‌هاي اصلي خود را با ميزان اهدافتان مي‌سنجيد. زياد به خودتان سخت نگيريد، مثل تمام انسان‌هاي ديگر تفريح و بازي مي‌تواند جزئي از برنامه تان باشد و در مراحل كاريتان التيام بخش و شفا بخش باشد.


فال آبان

– فال روزانه در روز 17 مهر 1399 برای متولدین آبان ماه

خاطره‌اي قديمي ‌مربوط به دوران كودكي و يا مشكلي عاطفي مربوط به گذشته خانواده امروز از ضمير ناخودآگاه شما بيرون آمده و تمام زندگي شما را تحت تاثير قرار مي‌دهد. هرچقدر كه سعي كنيد آن را مخفي كنيد، قوي‌تر مي‌شود. الان بهترين كار اين است كه كسي را كه خيلي بهش اطمينان داريد پيدا كرده و داستان خود را به او بگوييد، حتي اگر قبلاً هم اين كار را كرده باشيد باز بهترين روش است. دوباره عنوان كردن اين مساله بهتان كمك مي‌كند چيزهايي جديدي راجع آن بفهميد.


فال آذر

– فال روزانه در روز 17 مهر 1399 برای متولدین آذر ماه

امروز در محل كار نمي‌توانيد سرحال و قبراق باشيد، چراكه افراد ديگر شما را تحت فشار قرار مي‌دهند كه كارهايي را انجام دهيد كه هميشه از انجام دادنشان اجتناب مي‌كرديد. متاسفانه شما مجبوريد طاقت آورده و هرچه ازتان انتظار دارند را انجام دهيد، چراكه اگر كار ديگري بكنيد اينگونه به نظر مي‌رسد كه فرد بي مسئوليتي هستيد. اما فراموش نكنيد افرادي هم هستند كه مي‌توانند با شما همكاري كنند، پس با آنها صميمي‌ شده و چيزهايي را كه لازم داريد از آنها بخواهيد.


فال دی

– فال روزانه در روز 17 مهر 1399 برای متولدین دی ماه

امروز شما بايد بفهميد كه چه چيزي باعث شده شرايط سخت ودشوار زندگي تان تبديل به نگرش‌هاي مثبت بشود. شايد توانايي بهتر كردن و زيباتر كردن زندگي تان را داشته باشيد، اما ابتدا لازم است بتوانيد افراد ديگر و حتي خودتان را ببخشيد. فهميدن اينكه هيچ كس ملامت‌تان نمي‌كند شما را قادر مي‌سازد كه ناراحتي‌هاي قديمي ‌را فراموش كرده و به زندگي عادي خود برگرديد.


فال بهمن

– فال روزانه در روز 17 مهر 1399 برای متولدین بهمن ماه

هرچه زودتر در اول صبح كارهاي قبلي خود را تمام كنيد، چرا كه ماه وارد نشانه‌تان شده و انرژي جديدي بهتان مي‌دهد و شما علاقه مند مي‌شويد به جاي انجام دادان كارهاي تكراري و هميشگي بيشتر با دوستان و هكارانتان همكاري كنيد. باوجود اين ممكن است به مانعي غير قابل تشخيص برخورد كرده و اگر ندانيد كه چه موقع بايد كوتاه بياييد، نااميد خواهيد شد. اگر ديگران زياد مشتاق به حرف زدن نيستند، شما آنها را مجبور نكنيد. فعلاً عقب نشيني كنيد ولي آماده باشيد كه بعداً دوباره سعي كنيد.


فال اسفند

– فال روزانه در روز 17 مهر 1399 برای متولدین اسفند ماه

امروز شايد دوست و يا همسرتان بخواهد روي شما تسلط و نفوذ داشته باشد، اما شما مجبور نيستد در برابر زور و فشار تسليم شويد. البته آگاه باشيد كه شما نمي‌توانيد اين احساس جديدي خود را از تضادهايي كه در گذشته با فردي مشابه داشته ايد جدا كنيد. به جاي اينكه همان اشتباهات گذشته را تكرار كنيد، به روشني نظرات خود را ابراز كنيد و بعد ببينيد كه چه اتفاقي مي‌افتد.


به این فال امتیاز بدید

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین 4.6 / 5. تعداد آرا : 62

هنوز کسی رای نداده...