خانه » فال روزانه 13 آذر 1399

فال روزانه

فال روزانه 13 آذر 1399

فال روزانه
4.6
(62)

فال روزانه آنلاین 13 آذر 1399

فال فروردین

– فال روزانه در روز 13 آذر 1399 برای متولدین فروردین ماه

امروز شما حتي اگر ترجيح مي‌دهيد که جاي ديگري باشيد، مسئوليت پذيرتر از هميشه مي‌شويد. خوشبختانه شما قادر هستيد خاطرات تجربه‌هاي اخيرتان که حس خوبي بهتان مي‌دهد را در ذهن نگه داريد و بدين علت مي‌توانيد تا چند روز سخت کار کنيد. باوجود اينکه زندگي کردن در گذشته در نهايت چيزي نيست که شما بهش نياز داشته باشيد، ولي هم اکنون مرور کردن لذت‌هاي اخير در ذهنتان مي‌تواند در غلبه کردن بر نااميدي بهتان کمک کند.


فال اردیبهشت

– فال روزانه در روز 13 آذر 1399 برای متولدین اردیبهشت ماه

وقتي که مسائل قديمي ‌با حوادث زمان حال يکسان و يک شکل مي‌شوند، اين مسائل کهنه دوباره سر برمي‌آورند، اما اگر در لحظه حال تشديد نشوند و خيلي متفاوت باشند ايجاد ناراحتي و عقده روحي نخواهند کرد. اگر شما نمي‌توانيد يک خاطره ناراحت کننده را از ذهنتان پاک کنيد، سرکوب کردن آن فقط قدرت بيشتري بهتان مي‌دهد. فقط خاطره خود را با هر کسي که بهش رسيديد مطرح نکنيد؛ قبل از اينکه سفره دل خود را باز کنيد يک فرد قابل اعتماد پيدا کنيد.


فال خرداد

– فال روزانه در روز 13 آذر 1399 برای متولدین خرداد ماه

امروز يک نفر سعي مي‌کند در شرايطي که شايد خيلي هم مثبت نباشد، مثبت انديشي و خوشبيني را به شما القا کند. شما مي‌توانيد بدون اينکه مقاومت خيلي زيادي از خود نشان دهيد حرف‌هاي اين شخص را قبول کنيد. شناختن حد و حدود خود قدمي ‌حياتي در روند پيشرفت شما به حساب مي‌آيد، اما عمل کردن بر اساس آنچه احساس مي‌کنيد حتي از آن هم مهم تر است.


فال تیر

– فال روزانه در روز 13 آذر 1399 برای متولدین تیر ماه

شما امروز در مورد يکي از پروژه‌هاي کاريتان ايده‌هاي خيلي بزرگي در سر داريد، اما شک و ترديدي که به خود داريد مانع از اين مي‌شود به افراد ديگر بگوييد که در سرتان چه مي‌گذرد. شايد شما روزهاي ديگري را به ياد آوريد که به اندازه کافي به حرف‌هايي که مي‌زديد عمل نمي‌کرديد. باوجود اين عصباني شدن کاري بي اساس و بي فايده است. اگر شما به ميزان حد و حدود خود وفادار باشيد، راحت تر مي‌توانيد افکار خود را با ديگران در ميان بگذاريد. بهتر است به جاي اينکه قول‌هايي بدهيد که از عهده انجام دادنشان برنياييد، از افراد ديگر هم کمک بخواهيد.


فال مرداد

– فال روزانه در روز 13 آذر 1399 برای متولدین مرداد ماه

امروز وقتي يک نفر به طور غير عمد مطلبي که شما مدت‌ها آن را به دست فراموشي سپرده بوديد را عنوان مي‌کند، مي‌تواند احساسات شما را جريحه دار کند. حتي اگر مستقيماً شما را وارد موضوع کرد، شما به خودتان نگيريد! شايد درک اين موضوع کمي‌ سخت باشد، ولي بيشتر به احساسات ديگران بستگي دارد تا به واکنش شما. رفتن به مسيري عاطفي و عقلاني براي شما امري واجب است، وگرنه شما به جاي اينکه درآينده به جلو برويد در زمان گذشته باقي مي‌مانيد.


فال شهریور

– فال روزانه در روز 13 آذر 1399 برای متولدین شهریور ماه

از وقتي که شما کاملاً مواظب حرف‌هايي که مي‌زنيد هستيد، وقتي که با درخواست‌هاي افراد ديگر موافقت مي‌کنيد و بعد زير قول خود مي‌زنيد، آنها حسابي متعجب مي‌شوند. دليل اصلي موافقت شما از آنجا نشات مي‌گيرد که شما مي‌خواهيد افرادي که دوستشان داريد را از خود راضي نگه داريد. به محض اينکه به اين موضوع فکر مي‌کنيد، به سرعت مي‌توانيد قضاوت‌هاي اشتباه خود را اصلاح کنيد. يادتان باشد که همه مردم اشتباه مي‌کنند؛ هرچه زودتر اشتباهات خود را جبران کنيد برايتان بهتر است.


فال مهر

– فال روزانه در روز 13 آذر 1399 برای متولدین مهر ماه

شما معمولاً تنها كسي هستيد كه به خاطر اينكه افراد ديگر نسبت به اتفاقاتي كه روي مي‌دهد حس خوبي داشته باشند، با رضايت احساسات خود را پنهان مي‌کنيد. اما امروز صبرتان ديگر به انتها رسيده و بدون اينکه به اندازه کافي براي بررسي کردن تاثيرات واکنش خود زمان بگذاريد، به طور حسي واکنش نشان مي‌دهيد. اگر يک نفر را ناراحت نکرديد زياد به خودتان سخت نگيريد. توجه کردن به نيازهاي شخصي خود به مراتب مهم‌تر از برقرار کردن يک محيط دوستانه است.


فال آبان

– فال روزانه در روز 13 آذر 1399 برای متولدین آبان ماه

امروز حواستان باشد احساسات افراد ديگر را ناديده نگيريد، براي اينکه طبيعت جاه طلبانه شما امروز در مسيري قرارتان مي‌دهد که به هيچ چيز به جز رسيدن به اهدافتان فکر نمي‌کنيد. فعاليت و سازنده بودن خيلي خوب است، اما در زندگي چيزهايي مهم‌تر از کار سخت و روزانه وجود دارد. قدم‌هايتان را آرام تر برداريد تا بتوانيد در بين راه گل‌هاي خوش بويي که وجود دارند را ببوييد!


فال آذر

– فال روزانه در روز 13 آذر 1399 برای متولدین آذر ماه

شما وارد يک مرحله وقفه و سکون سازنده شده‌ايد که حتي قادر نيستيد پروژه‌تان را يک مرحله به جلو ببريد. اما اجازه ندهيد نااميدي روزتان را خراب کند. فقط براي مدتي کاري متفاوت انجام دهيد. يک بار که به طور موثري توجه خود را به سمت موضوعات ديگر منحرف کنيد، دوباره قدرت خلاقانه خود را باز خواهيد يافت. وقتي که اين اتفاق افتاد سعي کنيد خودتان را براي اين فوران انرژي آماده کنيد.


فال دی

– فال روزانه در روز 13 آذر 1399 برای متولدین دی ماه

امروز بيش از اندازه روياپردازي مي‌کنيد و در اين روياهاي براي مشکل اخير خود راه حل‌هاي مضاعفي به ذهنتان مي‌رسد. ولي متاسفانه نمي‌توانيد بگوييد کدام يک از راه حل‌هاي از همه بهتر است. امروز حس شما بهتان مي‌گويد اولين فکري که به ذهنتان آمد را قبول کنيد، ولي هم اکنون اين ديدگاه لزوماً روشي عاقلانه نيست. پس قبل از اينکه تصميم نهايي بگيريد، براي فکر کردن به هر گزينه‌اي که به ذهنتان مي‌رسد وقت بگذاريد.


فال بهمن

– فال روزانه در روز 13 آذر 1399 برای متولدین بهمن ماه

امروز برج دلو منطقي و پلوتون رويايي در نشانه شما به يکديگر ملحق مي‌شوند و به وسيله يک سري از ضعف‌هاي احساس غير شخصي عکس‌العمل شما در بوته آزمايش قرار داده مي‌شود. هم اکنون حجتي اگر جواب صحيح هر سئوالي را بدانيد، واقعا دلتان مي‌خواهيد با گزينه‌هاي مشابه کمتري مواجه بشويد. حفظ کردن يک سبک منطقي تر به دوستان‌تان اجازه مي‌دهد رابطه عميق‌تري با شما برقرار کنند.


فال اسفند

– فال روزانه در روز 13 آذر 1399 برای متولدین اسفند ماه

امروز با وجود اينکه افراد ديگر فکر مي‌کنند که شما خيلي به خودتان اطمينان داريد، اما در حقيقت شما با چهره بي تفاوتي که به خود گرفته‌ايد قصد پنهان کردن ضعف‌هاي خود را داريد. عجيب اينکه عنوان کردن شک‌هايي که به خودتان داريد بيشتر از پنهان کردنشان قدرت شخصيتي شما را بالا مي‌برد. حتي اگر ديگران گوش شنوا ندارند، از صحبت کردن در مورد حقيقت نهراسيد. در نهايت اگر شما نسبت به احساس خود صادق باشيد، نگرش شما نسبت به جهان بيرون قدرتمندتر خواهد شد.


به این فال امتیاز بدید

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین 4.6 / 5. تعداد آرا : 62

هنوز کسی رای نداده...