خانه » فال روزانه 1 دی 1399

فال روزانه

فال روزانه 1 دی 1399

فال روزانه
4.6
(63)

فال روزانه آنلاین 1 دی 1399

فال فروردین

– فال روزانه در روز 1 دی 1399 برای متولدین فروردین ماه

خبر خوب براي شما اين است که سياره ونوس که نماد عشق مي باشد به نشانه شما وارد مي شود و تا مدتي باعث لذت بردن شما از زندگي مي شود، همچنين ممکن است پولي به دست شما برسد که منتظرش بوديد. با اين حال شما بايد مواظب باشيد که در لذت بردن چه از لحاظ جسمي و چه مالي افراط و تفريط نداشته باشيد. اگر براي رسيدن به آرزوهاي هاي خود مدت زمان زيادي است که منتظر مانده ايد، نبايد دلسرد شويد و بايد به مسير خود ادامه دهيد و سعي کنيد تنش هايي که ممکن است بوجود بيايند را تا حد ممکن کاهش بدهيد.


فال اردیبهشت

– فال روزانه در روز 1 دی 1399 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما وارد مرحله تازه اي از فکر و خيالات خود شده ايد و اين توانايي را داريد که با استفاده از توهمات، راه هاي جديدي را کشف کنيد! در حقيقت با ورود ونوس به دوازدهمين خانه که خانه تخيلات مي باشد، شما به اين مرحله وارد مي شويد. فقط به ياد داشته باشيد که هر فکر و خيالي را جدي نگرفته و سعي نکنيد در زندگي واقعي همه آنها را بکار ببريد. فقط بدانيد که اين تخيلات مي تواند افق هاي جديدي پيش روي شما قرار بدهند.


فال خرداد

– فال روزانه در روز 1 دی 1399 برای متولدین خرداد ماه

شما همچنان با يک سري از محدوديت هاي خود خواسته، به کار کردن ادامه مي دهيد اما در آستانه يک سري تحولات در نوع ارتباطات خود با ديگران قرار خواهيد گرفت. اين راه جديد و تحولي که تجربه مي کنيد، مانند يک موج زندگي شما را بهبود خواهد بخشيد و طراوت را به زندگي اجتماعي شما باز مي گرداند. فقط دو نکته را فراموش نکنيد: نکته اول، هر تغيير و تحول يک سري عواقب خواهد داشت و نکته بعدي اينکه مغرور و خودبين نباشيد و سعي کنيد با ديگران ارتباط خوبي داشته باشيد.


فال تیر

– فال روزانه در روز 1 دی 1399 برای متولدین تیر ماه

ونوس به دهمين خانه وارد مي شود و باعث خواهد شد که شما از کار و مسئوليتي که برعهده داريد لذت بيشتر ببريد. اما در عين حال، موقعيت قرارگيري ونوس به گونه ايست که ممکن است شما را از منطقه امن خارج کرده و براي شما ايجاد اضطراب کند. خوشبختانه با حرکت کردن فراتر از محدوديت هايي که پيش روي شماست، مي توانيد از موقعيت هاي استرس زا به سلامت عبور کنيد.


فال مرداد

– فال روزانه در روز 1 دی 1399 برای متولدین مرداد ماه

خوشبختانه امروز يک روز خوب براي شما خواهد بود چرا که آسمان شما کاملا صاف و آفتابي است و به راحتي مي توانيد همه چيز را مشاهده نماييد. از اين موقعيت استفاده کرده و به مسير زندگي خود نگاه کنيد و دريابيد که چه چيزي بايد انجام دهيد تا به اهداف خود برسيد و فکر خود را محدود نسازيد. اين شرايطي که با آن روبرو هستيد، شما را قادر مي سازد که اهداف بلند مدت تان را تعيين کرده و با تلاش واستقامت و البته کمي شانس براحتي به آنها دست يابيد.


فال شهریور

– فال روزانه در روز 1 دی 1399 برای متولدین شهریور ماه

شما مي توانيد در نقطه اوج احساسات خود قرار بگيريد اما اين شرايط از يک سو مي تواند جذاب باشد و از سوي ديگر کمي ترسناک، پس بهتر است به نقطه تعادل خود بازگرديد. اگر شخصي يا چيزي، فکر شما را مشغول کرده است، به زودي حقيقت ماجرا برايتان آشکار خواهد شد. اگر تصميم به ورزش کردن گرفته ايد، ميتواند ايده خوبي براي امروز باشد.


فال مهر

– فال روزانه در روز 1 دی 1399 برای متولدین مهر ماه

سياره حاکم شما يعني ونوس در هفتمين خانه خود قرار مي گيرد و در اين هفته باعث مي شود که رابطه شما با ديگران و به خصوص شخص مورد علاقه تان بهتر و گرم تر از گذشته باشد. اين وضعيت جديد باعث شادي و نشاط بيشتر شما خواهد شد به گونه اي که شخصيتي جذاب تر از قبل براي ديگران به نظر خواهيد رسيد. ممکن است يک رابطه کاري و يا شخصي جديد به شما پيشنهاد شود. از لذت بردن از زندگي نترسيد و حالا که شرايط آن پيش آمده، از اين موقعيت استفاده کنيد.


فال آبان

– فال روزانه در روز 1 دی 1399 برای متولدین آبان ماه

ونوس وارد ششمين خانه يعني کار مي شود و ممکن است شما را فريب داده و کارايي شما را کاهش دهد. تمرين خويشتن داري مي تواند به شما کمک کند که از قرار گرفتن در موقعيت ها نامناسب اجتماعي در امان باشيد اما ممکن است امروز کمي شرايط تغيير کرده و شما در موقعيت خاصي قرار بگيريد. در چند هفته آينده ممکن است که در رابطه اي که داريد شرايط پيچيده اي بوجود بيايد اما نبايد اين نکته را فراموش کنيد که همين مشکلات است که مي تواند يک رابطه را خوب و گرم نگه دارد.


فال آذر

– فال روزانه در روز 1 دی 1399 برای متولدین آذر ماه

احساساتي که شما نسبت به يک فرد خاص يا معشوق خود داريد، کاملا مشخص و واضح است اما اگر اين احساسات را به زبان بياوريد موجب بوجود آمدن شرايط پيچيده اي خواهد شد. بهتر است قبل از اينکه حرفي زده و يا صحبت کنيد، عواقب ناشي از آن را در نظر بگيريد.


فال دی

– فال روزانه در روز 1 دی 1399 برای متولدین دی ماه

امروز احساس مي کنيد که کارهايتان باقي مانده و زماني براي انجام دادن آنها نداريد، بهتر است صبور باشيد چرا که شما زمان کافي در اختيار خواهيد داشت. معمولا فرد صبور و شکيبايي هستيد و با برنامه اي که داريد حرکت مي کنيد اما احساساتي که امروز داريد مي تواند شما را مجبور کند که بدون فکر قبلي دست به عملي بزنيد. بزرگترين و بهترين توانايي شما اين است که همه چيز را به شکل علت و معلول بررسي مي کنيد. شما زمان مناسب براي انجام دادن يک کار را خواهيد يافت و اين را بدانيد که اگر زودتر از موعد دست بکار شويد، موقعيت و فرصت پيش آمده را از دست خواهيد داد!


فال بهمن

– فال روزانه در روز 1 دی 1399 برای متولدین بهمن ماه

بعضي از متولدين اين ماه، براي خود برنامه سفر آمده کرده اند اما نمي دانند که به کجا سفر کنند. شايد از قبل برنامه ريزي کرده بوديد اما امروز واقعا سردرگم هستيد که چکار کنيد. بهتر است قبل از حرکت همه مسائل را اصلاح کرده و قبل از اينکه دير شود، حرکت خود را آغاز نماييد. براي انتخاب کردن مقصد خود، بهتر است ساده ترين و راحت ترين راه را انتخاب کنيد.


فال اسفند

– فال روزانه در روز 1 دی 1399 برای متولدین اسفند ماه

با حرکت ونوس به دومين خانه، شما وسوسه مي شويد که براي پول در آوردن، راه هاي جديدي را امتحان کنيد. اما بهتر است در اين تصميم خود تجديد نظر کرده و قبل از اينکه تغييري در مسير فعلي خود ايجاد نماييد، آنها را به خوبي بررسي نماييد. چرا که ممکن است اين راه ها واقعا جالب نباشند! شما در شرايط فعلي کمي حريص شده و بيش از آن مقدار که نياز داريد،‌ طلب مي کنيد، بهتر است برنامه ها و طرح هاي غير واقعي خود را فراموش کنيد.


به این فال امتیاز بدید

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین 4.6 / 5. تعداد آرا : 63

هنوز کسی رای نداده...